Płaszcze, płaszcze

plaszcze plaszczeZa oknami jesień, pod nogami liście, dni są coraz krótsze, noce takie zimne… Ale dla prawdziwej fashionistki to nie powód do zmartwienia, lecz sygnał, że trzeba ruszać na zakupowe łowy. Po płaszcz!!!
Szukając płaszcza, na pewno warto zajrzeć do sklepu Marks & Spencer. Jest ich tutaj mnóstwo. Mają różne fasony i kolory. Najwięcej jest tych w stylu militarnym: z dwurzędowymi zapięciami, dużymi guzikami, uszytych z masywnych, stonowanych kolorystycznie tkanin.

Nie brakuje też propozycji dla romantyczek: płaszczy z falbanami, futrzanymi kołnierzami i podkreśloną talią. Zwolenniczki klasyki znajdą płaszcze o prostym kroju, szyte ze szlachetnych tkanin. Zmarzluchy mogą przebierać w bogatej ofercie super ciepłych, wodoodpornych, pikowanych kurtek oraz płaszczy z odpinanymi kapturami, wysokimi kołnierzami i oczywiście – grzejącymi podszewkami.
Jeśli wierzyć prognozom pogody, czeka nas długa i mroźna zima. Z dobrym, własnoręcznie upolowanym płaszczem nie tylko ją przetrwamy ale może nawet polubimy. Niemożliwe? Przekonaj się sama!””’