Plebiscyt Kobieta Miesiąca – weź udział w kwietniowej edycji!

Obcasy.pl są dumnym patronem Kobiety Miesiąca, trwającego od 2013 konkursu. Dołącz do grona jego laureatek i przygotuj swoje zgłoszenie.

Plebiscyt Kobieta Miesiąca
Plebiscyt Kobieta Miesiąca – weź udział w kwietniowej edycji!

Oficjalnie mamy już wiosnę, a kwiecień czeka za rogiem. Oznacza to, że nadchodzą dwa ekscytujące wydarzenia – Wielkanoc oraz kolejna odsłona naszego ulubionego konkursu. Plebiscyt Kobieta Miesiąca wyróżnił w tym roku już trzy laureatki. Czy będziesz następną?

Plebiscyt Kobieta Miesiąca

Udział w kwietniowej edycji plebiscytu może wziąć każda kobieta powyżej 18 roku życia. Zgłoszenia kandydatek przyjmowane są od 1 do 10 kwietnia. Pełny regulamin na dole strony.

Kobiety Miesiąca – Styczeń, Luty i Marzec

Przez ostatnie 3 miesiące plebiscyt Kobieta Miesiąca nagrodził już trzy wspaniałe laureatki! Kobietą Miesiąca Styczeń 2022 została Patrycja Kopacz, Kobietą Miesiąca Luty 2022 Patrycja Brus, natomiast w marcu Kobietą Miesiąca mianowano Małgorzatę Maksymowicz. Wszystkim zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy!

Regulamin plebiscytu Kobieta Miesiąca

1.Prześlij zdjęcie z widoczną twarzą na adres e-mail: km.zgloszenia@onet.pl dopisując IMIĘ, NAZWISKO i WIEK.
2. Zdjęcia zawierające widoczne filtry i przeróbki będą odrzucane. Słowo „widoczne” jest tutaj kluczowe. Nie będziemy doszukiwać się tych ledwo zauważalnych ulepszeń.
3. Regulamin dopuszcza wysyłanie zdjęć zarówno tych profesjonalnych jak i zrobionych w warunkach domowych (zwyczajne selfie).
4. W konkursie mogą brać udział kobiety, które ukończyły 18 lat. Nie ma górnej granicy wiekowej.
5. Wysyłając zgłoszenie oświadczasz, że jesteś autorem zdjęcia lub masz do niego pełne prawa. Wyrażasz też zgodę na publikację zdjęcia oraz imienia i nazwiska na stronie KobietaMiesiaca.pl (Facebook, Instagram) oraz na stronie partnera medialnego, z którym współpracuje Organizator. Zgadzasz się aby Twoje imię i nazwisko było podawane podczas ogłoszenia wyników i w razie wygranej podczas promocji kolejnych edycji.
6. Wysyłając zgłoszenie przemyśl, które zdjęcie będzie brało udział w konkursie. Dlatego, że po jego publikacji nie ma możliwości wymiany na inne.
7. Każda kandydatka może zrezygnować z uczestnictwa w konkursie na każdym jego etapie bez podawania przyczyny.
8. Podczas trwania każdej edycji konkursu publikowane jest jedno zdjęcie od jednej osoby.
9. Kandydatki oceniane będą przez trzyosobowe Jury. Dlatego polubienia pod zdjęciami nie mają znaczenia.
10. W każdej edycji wyróżnionych zostaje minimum 10 kobiet. W zależności od ilości zgłoszeń Organizator może wyróżnić większą liczbę kobiet.
11. Nagradzana zostaje laureatka, która otrzyma pierwsze miejsce. Aktualnie z nagród rzeczowych do zdobycia jest pamiątkowa szarfa inspirowana konkursami piękności.
12. Osoba, która wygra plebiscyt i otrzyma szarfę zobowiązuje się do zrobienia, a następnie do przesłania zdjęcia Organizatorowi konkursu. Po wygranej laureatka otrzyma wskazówki jak takie zdjęcie wyglądać powinno. Każda „Kobieta Miesiąca” wyraża zgodę, aby jej zdjęcie w szarfie było używane do promocji kolejnych edycji plebiscytu.
13. Jeśli otrzymasz pierwsze miejsce musisz odczekać minimum trzy edycje, aby zgłosić się ponownie.
14. Termin przyjmowania zgłoszeń: od 01 do 10 kwietnia 2022 roku.
15. Wszystkie kandydatki proszone są o polubienie stron Organizatora oraz Partnera Medialnego:
– KobietaMiesiaca.pl
(https://www.facebook.com/kobietamiesiaca)
– Obcasy.pl
(https://www.facebook.com/obcasypl)
16. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu na każdym etapie trwania konkursu.