Poczuj FLOW z Logitech

Poczuj FLOW z Logitech

Tylko dwie godziny do spotkania z ważnym klientem. W tym czasie musisz odpowiedzieć na kilkanaście maili, przejrzeć materiały i przygotować podsumowanie działań w ostatnim półroczu. A gdyby tak jedno urządzenie pozwoliło Ci kontrolować aż trzy komputery jednocześnie? Poznaj oprogramowanie Logitech FLOW oraz myszkę MX Anywhere 2S.
Gdy podczas wykonywania zadań coś przychodzi nam łatwo i mamy głowę pełną pomysłów wtedy mówimy, że czujemy FLOW. Jeśli jesteśmy dalecy od tego stanu poszukujemy sposobów, które pomogą nam się skoncentrować i z zapałem ruszyć do pracy. Może być to dobra kawa, tablica korkowa z inspiracjami czy wygodny fotel. To wszystko pomaga nam zebrać myśli, ale gdy czas nas goni musimy działać szybko. Z nową myszką MX Anywhere 2S i oprogramowaniem Logitech FLOW ułatwisz sobie wykonywanie podstawowych zadań, a pozostałą energię zamienisz w czystą kreatywność.

Poznaj FLOW

W dzisiejszych czasach natłok obowiązków sprawia, że już 1 na 10 osób pracuje na kilku komputerach jednocześnie. Jednak ciągłe przełączanie się pomiędzy urządzeniami, np. po to, by skopiować pliki, może być uciążliwe. Logitech oferuje rozwiązanie tego problemu – oprogramowanie FLOW, które w połączeniu z myszką MX Anywhere 2S sprawia, że praca staje się naprawdę płynna.
Z Logitech FLOW wystarczy pobrać darmowe oprogramowanie Logitech Options, zainstalować je na obu komputerach, a następnie połączyć z nimi myszkę MX Anywhere 2S poprzez odbiornik Unifying i technologię Bluetooth. Teraz ruchy kursora są widoczne na obu ekranach. Dodatkowo możliwe jest kopiowanie plików, dokumentów oraz zdjęć na jednym komputerze i wklejanie ich na drugim, zaledwie kilkoma kliknięciami myszki. Z Logitech FLOW rozpoczniesz pracę zanim Twoja kawa zdąży wystygnąć.

MX od zadań specjalnych

W kobiecej torebce i na biurku nic nie jest przypadkowe. Każdy element jest przemyślany, dopasowany do potrzeb i gustu użytkowniczki. Logitech MX Anywhere 2S to niewielka myszka, wykonana z ogromna dbałością o szczegóły, z przyjemnych w dotyku, wysokiej jakości materiałów. Zachwyca eleganckim kształtem, funkcjonalnością i precyzją. Doskonale sprawdzi się w podróży – podczas pracy w pociągu czy samolocie. Dodatkowo Logitech MX Anywhere 2S występuje w trzech kolorach: grafitowym, seledynowym oraz jasnoszarym.

Szybko i precyzyjnie

Jeśli często czytasz długie dokumenty, a przeglądanie mediów społecznościowych to część Twojego życia zarówno prywatnego jak i zawodowego, to kółko przewijania w myszce Logitech MX Anywhere 2S działające w dwóch trybach spełni Twoje oczekiwania. Tryb swobodny, który umożliwi Ci szybkie przewijanie stron jednym kliknięciem zamienisz w tryb precyzyjny.

Kursor Logitech MX Anywhere 2S jest dokładny i szybki, a dzięki zaawansowanej technologii śledzenia ruchów możesz używać myszki na dowolnej powierzchni, nawet na szkle. Myszka oferuje również długie działanie na baterii. Po pełnym naładowaniu akumulator pozwala na korzystanie z urządzenia nawet do 70 dni, w zależności od intensywności użytkowania.