Wyjątkowy prezent dla Ciebie!

Szukasz niepowtarzalnego prezentu? Takiego, który kryje w sobie nowe inspiracje, wyzwania a równocześnie regenerację i odstresowanie?

wyjatkowy-prezent-na-swieta

Tym razem mamy dla Was propozycję w nowej kategorii: zadbania o siebie i własny rozwój. Treningi indywidualne mogą być ciekawym i przyjemnym prezentem. Podarujesz  dobre efekty i na pewno nie będą kurzyły się na półce.  
Treningi prowadzi Adam Adamonis – aktor, trener, propagator idei work-life balance i praktyk wystąpień publicznych, specjalista od wykorzystywania metod pracy z ciałem w biznesie.
Voucher prezentowy Adamonis Project zawiera w sobie jeden z dwóch  90 minutowych treningów do wyboru:

„Work-life balance – odbuduj energię, wygoń stres”:

Trening stworzony z myślą o osobach,  które potrzebują regeneracji po wytężonym roku pracy, przełamania schematów działania, szukają nowych inspiracji, elastyczności,  a równocześnie zależy im na jak najlepszym wykorzystywaniu własnego potencjału.  Trening wykorzystuje  unikalną formę pracy z ciałem, która odblokowuje u uczestniczki/uczestnika źródła energii witalnej, wpiera kreatywność,  ułatwia komunikację z innymi, pokazuje narzędzia do pracy ze stresem.

„Odwaga w mówieniu – wystąpienia i prezentacje”

Trening przygotowany dla tych, którzy chcą poznać i wypróbować sposoby panowania nad stresem i głosem w trakcie wystąpień publicznych i prezentacji,  poszukują odwagi i kreatywności, łamania schematów i elastyczności.  Trening wykorzystuje pracę z kamerą, oparty jest na różnych scenariuszach dopasowanych pod potrzeby uczestniczki/uczestnika.
​Aby go zarezerwować i dowiedzieć się więcej wystarczy wysłać mail na adres: adrianadrozdowicz@adamadamonis.pl