Polska modelka do dziennikarza: „Nie zadawaj głupich pytań!”

W Nowym Jorku odbył się doroczny pokaz Victoria’s Secret. Które polskie modelki wystąpiły na pokazie i co zdenerwowało jedną z nich?

victoria's secret
Polska modelka do dziennikarza: „Nie zadawaj głupich pytań!”. Instagram @victoriassecret

Każdego roku impreza budzi wiele emocji. Dla modelek pokaz to nie tylko prestiżowe show, ale także praca pod presją. Oczekiwania widzów z całego świata są ogromne.Najnowszą kolekcję bielizny zaprezentowało 47 modelek, w tym dwie Polki – Monika Jac Jagaciak i Magdalena Frąckowiak.

Polska modelka do dziennikarza: "Nie zadawaj głupich pytań!" Instagram @jacmonika
Polska modelka do dziennikarza: „Nie zadawaj głupich pytań!” Instagram @jacmonika

Na wybiegu można było podziwiać także Kendall Jenner oraz 20-letnią Gigi Hadid. Kultowe show Victoria’s Secret uświetnił koncert Brytyjki Ellie Goulding, kanadyjskiego piosenkarza The Weekend oraz Seleny Gomez. Emocjonująca była nie tylko część oficjalna.  Media z całego świata komentują zachowanie Magdy Frąckowiak, która poirytowana pytaniem dziennikarza, odmówiła dalszego wywiadu. Co tak zezłościło polską modelkę?

magda frąckowiak victoria's secret1
Polska modelka do dziennikarza: „Nie zadawaj głupich pytań!” Instagram @frackowiakmagdalena

Kamery od zawsze towarzyszą aniołkom za kulisami w dzień wielkiego show. Podczas przygotowań do pokazu dziennikarze mieli szansę do zadawania pytań. Jeden z nich, redaktor portalu TMZ próbował dowiedzieć się, co modelki zjedzą po zakończonym wydarzeniu.

– Co najchętniej zjesz po pokazie? – dociekał reporter.

– Słucham? Nie, proszę tylko nie takie pytania. To głupie. Zadawaj bardziej inteligentne pytania, niż to co zjem po pokazie. Przez ciebie wychodzę na idiotkę. To wygląda tak, jakbym się głodziła i z niecierpliwością czekała na koniec pokazu, by coś zjeść – odpowiedziała wyraźnie zdenerwowana Magda.

– To nie tak, wiem dziewczyny, że bardzo ciężko pracujecie – próbował ratować sytuację dziennikarz.

Polka nie słuchała jego wyjaśnień i odeszła bez słowa. Zagraniczne media są zachwycone jej postawą. Ich zdaniem udowodniła, że w tej branży piękna buzia nie wystarczy. Warto czasem pokazać pazur i walczyć ze stereotypami.