Polskie gwiazdy na Paryskim Tygodniu Mody!

Po Nowym Jorku, Londynie i Mediolanie przyszedł czas na francuską stolicę – właśnie wystartował Paris Fashion Week! Na wydarzeniu nie zabraknie polskich gwiazd, znanych z zamiłowania do mody i wysmakowanych stylizacji!

Polskie gwiazdy na Paryskim Tygodniu Mody! Foto. Pixabay.

Nie od dziś wiadomo, że tym, co rozgrzewa stylową publiczność Tygodni Mody, są nie tylko ekscytujące pokazy topowych projektantów czy najgorętsze nazwiska gości zasiadających w pierwszych rzędach, ale także (a może i przede wszystkim) wielka rewia mody, która rozgrywa się na ulicach największych metropolii.

Fashionistki i trendsetterki dumnie lansują podpatrzone na pokazach trendy i tendencje, prześcigając się w najoryginalniejszych stylizacjach. Stałymi bywalczyniami światowych fashion weeków są znane polskie blogerki i instagramerki. Co sezon prezentują swoje starannie dobrane looki, z nadzieją, że dzięki nim wyróżnią się z tłumu i przyciągną wzrok niejednego ulicznego fotografa.

Już wkrótce do tego stylowego grona dołączą znane polskie gwiazdy – Joanna Horodyńska, Ada Fijał, Marieta Żukowska! Wszystkie trzy pochwaliły się ostatnio na swoich social mediach okazałymi tortami zwieńczonymi statuetką Wieży Eiffla i wymownym logotypem jednej z największych marek kosmetycznych świata – L’Oréal Paris.

Polskie gwiazdy na Paryskim Tygodniu Mody!
Polskie gwiazdy na Paryskim Tygodniu Mody!
Polskie gwiazdy na Paryskim Tygodniu Mody!

Na Instastories dziewczyny prezentowały trendowe zestawy do makijażu i dopasowane do ich kolorów włosów farby L’Oréal Paris PRÉFÉRENCE. W jaki sposób polskie gwiazdy zaistnieją na paryskim Tygodniu Mody? Przekonamy się zapewne już niedługo! Musimy przyznać, że wszystkie trzy, mimo że zupełnie różne, są niekwestionowanymi polskimi it-girls, które wyznaczają i lansują trendy w mediach społecznościowych. Każda z nich reprezentuje inną osobowość, energię i styl – wszystkie jednak są znane z zamiłowania do mody i wysmakowanych stylizacji.