Zalety dobrze dobranego biustonosza

Chcąc zachować młodość na dłużej, kobiety chętnie korzystają z odżywczych kremów oraz różnych zabiegów kosmetycznych. Musimy jednak pamiętać, że nie tylko twarz wymaga pielęgnacji. O ciało możemy dbać na różne sposoby. Zadbajmy także o nasze piersi!

zalety dobrze dobranego biustonosza

Po pierwsze należy oczywiście regularnie je badać, ponieważ profilaktyka jest najważniejsza. Jeśli chcemy, aby jak najdłużej zachowały swój kształt i jędrność, a tym samym nie obciążały kręgosłupa (szczególnie jeśli nosimy trochę większy rozmiar), zadbajmy o odpowiedni biustonosz, który pomoże nam wybrać brafitterka. Jakie są jego zalety?

Pełniejsze i zdrowsze piersi

Zacznijmy od wyjaśnienia czym jest braffiting. Najprościej można powiedzieć, że jest to sposób dobierania biustonosza w taki sposób, aby nie tylko dobrze leżał, ale także był wygodny i ładnie kształtował piersi. Powszechnie znana rozmiarówka kończy się na miseczce D. W braffitingu znajdziemy nawet miseczki do litery M! Taka typologia nie dotyczy wielkości samego biustu i miseczki, jak niektórzy błędnie sądzą, ale jest związana z obwodem adekwatnie dobranym do miseczki. Dobrze dobrany obwód i miseczka dają zestaw idealny. Szeroka rozmiarówka jest zbawieniem zwłaszcza dla Pań z dużym biustem ale o drobnej budowie ciała, czy odwrotnie – z małym biustem a szerokim obwodem. Odpowiedni biustonosz uwydatni nasze piersi i sprawi, ze będą wyglądały na większe, a trzymający je w ryzach obwód nie będzie obciążał naszego kręgosłupa. Będzie on miał także wpływ na skórę, która nie będzie rozciągała się pod wpływem ciężaru biustu.

Lżejsza, zdrowa sylwetka

Jednak nie tylko o wygląd naszych piersi tu chodzi. Biustonosz dobrany z pomocą brafitterki, szczególnie przy większym biuście, wymusza wyprostowaną postawę. Dzięki temu, że ciężar piersi utrzymuje się na obwodzie stanika, a nie ramiączkach, odpoczywają także nasze ramiona. Odpowiednio dobrany stanik podnosi piersi do góry, odsłaniając przy tym talię. Sylwetka kobiety staje się smuklejsza i optycznie wydaje się szczuplejsza. Obfite piersi przy źle dobranym biustonoszu mogą być powodem problemów z kręgosłupem. Dlatego warto zadbać o swoje ciało, dobrze dobrać biustonosz i dać odpocząć naszym plecom – tłumaczy Iwona Miklusiak, brafitterka firmy Dalia.

Większa świadomość własnego ciała

Czy wiesz, że część Twojego biustu znajduje się pod pachami? Tak! Noszenie źle dobranego biustonosza powoduje, że część ciała „ucieka” z miseczek i rozchodzi się na boki. Usługa brafittingu polega na dobraniu odpowiedniego rozmiaru biustonosza, ale też edukowaniu w jaki sposób go zakładać i nosić. Pamiętajmy o tym, że stanik zakładamy zaczynając od zapięcia obwodu, a biust, który „uciekł” nam pod pachy wygarniamy z powrotem do miseczek. Takie działania sprawią, że w kilka miesięcy nasz biust urośnie. I to bez skalpela! Miseczka odpowiedniej wielkości i obwód właściwie podtrzymujący biust potrafią zdziałać cuda.

Wzrost pewności siebie

Nasz wygląd ma niebagatelne znaczenie dla naszego samopoczucia. Jeśli nieodpowiedni biustonosz sprawia, że piersi opadają w dół, albo wystają poza miseczki, tworząc tzw. „bułeczki” szczególnie widoczne pod dopasowaną bluzką, poczucie komfortu drastycznie spada. Wyprostowana postawa i wypięta do przodu pierś są oznaką pewności siebie. Biustonosz, który podniesie Twój biust i utrzyma w ryzach odciążając Twój kręgosłup pomoże Ci ją uzyskać. Teraz pozostaje wybrać odpowiedni strój i z uśmiechem wyruszyć na ważne spotkanie.

Firma DALIA z sukcesem produkuje ekskluzywną bieliznę damską już od 1994 roku. Projekty wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kobiety nowoczesnej, ceniącej sobie elegancję i wygodę. W ofercie znajdują się obwody od 60 do 95, a miseczki od rozmiaru A do rozmiaru M. Kolekcje to nie tylko klasyczna biel, beż i czerń, ale także różnorodna gama barw, zgodna z aktualnie obowiązującymi trendami mody.
– to efekt wizji, kreatywności i fantazji projektantki marki, która pragnie, by kobieta w oferowanej przez markę bieliźnie czuła się pięknie i powabnie. Firma łączy wysoki komfort użytkowania z niebanalnym i unikalnym wzornictwem. Do produkcji bielizny wykorzystuje surowce przyjazne dla ciała i tylko od sprawdzonych dostawców oferujących wysoką jakość materiałów z Włoch, Szwajcarii, Austrii, Francji oraz Polski. Wszystkie sprzedawane przez firmę produkty wyprodukowane zostały w Polsce z zachowaniem najwyższych standardów jakości i z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego.