Pomysły na prezent na Dzień Mężczyzny dla miłośnika sportu

Twój chłopak jest sportowym fanatykiem a Ty zastanawiasz się, jak mogłabyś zaskoczyć go na Dzień Mężczyzny?

Pomysły na prezent na Dzień Mężczyzny dla miłośnika sportu. Foto Pixabay

Nawet jeżeli wydaje Ci się, że robił już wszystko, to z pewnością znajdziemy coś, co go zwali z nóg i dostarczy niesamowitych wrażeń. Sprawdź, jakie są nasze propozycje na prezent na Dzień Mężczyzny dla miłośnika sportu!

Podniebna przygoda na Dzień Mężczyzny

Twój wybranek uwielbia mocne wrażenia a lęk wysokości jest mu kompletnie obcy? Sprawdź, jakie przygody związane z powietrzem najlepiej sprawdzą się na dzień mężczyzny! Pierwszą propozycją dla prawdziwych twardzieli jest skok ze spadochronem! Podczas tej atrakcji obdarowany mężczyzna wzniesie się samolotem na wysokość nawet 4000 metrów, aby następnie wyskoczyć z jego pokładu w towarzystwie instruktora. Dalej czeka go kilkadziesiąt sekund swobodnego spadania oraz kilka minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu. Z nieco mniej ekstremalnych, choć wciąż bardzo emocjonujących propozycji polecamy lot paralotnią lub motoparalotnią. Tego typu przygody trwają zwykle 10-20 minut i są okazją do podziwiania wspaniałych widoków. Relaksujący lot z odrobiną adrenaliny związanej z wysokością z pewnością dostarczy obdarowanemu niezapomnianych przeżyć i całą masę radości!

Pomysły na prezent na Dzień Mężczyzny dla miłośnika sportu. Foto Pixabay

Motoryzacyjny prezent dla króla prędkości na Dzień Mężczyzny

Twój partner jest miłośnikiem czterech kółek? Z pewnością daje Ci to do zrozumienia na każdym kroku, stale przeglądając oferty sprzedaży aut. Z okazji Dnia Mężczyzny podaruj mu więc coś, co dostarczy mu sportowych emocji, które kocha! W ofercie Prezentmarzeń możesz znaleźć setki przejazdów superautami na torach wyścigowych w całej Polsce. Do wyboru znajdziesz tu takie perełki, jak Lamborghini Gallardo, Ford Mustang, Ferrari F430 czy nawet prawdziwy bolid Formuły 1! Które auto najbardziej zachwyci Twojego mężczyznę? Jeżeli nie masz pewności co do modelu, to mamy przygotowaną także propozycję, która skrywa w sobie różne przejażdżki. Wybierz BOX a Twój ukochany sam zdecyduje, które auto i tor będą dla niego idealne. Dla tych Panów, którzy lubią się pobrudzić, w Prezentmarzeń znajdziesz z kolei wiele przejażdżek off roadowych oraz Monster Truckiem. Czy już wiesz, na które auto się zdecydujesz?

Sportowe emocje na Dzień Mężczyzny

Jeżeli Twój ukochany uwielbia aktywne spędzanie wolnego czasu, to podaruj mu prezent, który będzie świetną zabawą dla niego oraz jego przyjaciół! Do wyboru znajdziesz w Prezentmarzeń takie atrakcje, jak rzucanie siekierami, park trampolin albo trening squasha czy kurs wspinaczki. Niezależnie od tego, co Twój wybranek trenuje na co dzień, na pewno znajdzie się taka dziedzina sportu, której jeszcze nie zna. Pozwoli mu to na odkrywanie nowych pasji oraz przeżycie ciekawej przygody w towarzystwie najbliższych. W ofercie znajdziesz wiele atrakcji grupowych lub też indywidualnych – wszystko zależy od tego, co go bardziej ucieszy!

Pomysły na prezent na Dzień Mężczyzny dla miłośnika sportu. Foto Pixabay

Ustrzel wymarzony prezent na Dzień Mężczyzny

Wielu mężczyzn fascynuje się strzelectwem i różnego rodzaju bronią. Jeżeli chcesz, żeby Twój partner w bezpieczny sposób rozwijał swoje pasje, to podaruj mu voucher na strzelnicę! W ofercie Prezentmarzeń możesz sprawdzić możliwości różnych karabinów czy broni krótkiej. Każda wizyta na strzelnicy połączona jest ze szkoleniem teoretycznym oraz zapoznaniem z zasadami bezpieczeństwa. Możesz więc być przekonana, że realizacja atrakcji nie będzie wiązała się z żadnym zagrożeniem.

Jeżeli wolałabyś zdecydować się na coś spokojniejszego, to koniecznie sprawdź atrakcje, w których wykorzystuje się repliki broni! Jedną z popularniejszych gier jest paintball, w którym używa się kulek z farbą i próbuje pokonać przeciwną drużynę. Bardziej czystą wersją jest laserowy paintball, w którym wykorzystuje się repliki broni z wiązką lasera, a stroje graczy wyposażone są w specjalne czujniki. Dla fanów militariów najlepszą atrakcją będzie z pewnością ASG. Podczas rozgrywki uczestnicy ubierają się w mundury wojskowe i odbywają prawdziwą misję.

Czy już wiesz, jaki prezent dostarczy największych, sportowych emocji Twojemu mężczyźnie? Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Was w Prezentmarzeń!

Artykuł partnera