Skuteczna metoda powiększania penisa bez skalpela

Wygląd ma znaczenie. Niestety wielu mężczyzn nie jest z niego zadowolonych, zwłaszcza jeśli chodzi o okolice intymne. Korzystając z faktu, że wszelkie „powiększanie” jest teraz w modzie, a istniejące już techniki pozwalają wykonać zabieg bez skalpela, może warto pomyśleć nad pozbyciem się intymnych kompleksów?

Skuteczność powiększania penisa
Metody powiększania penisa

W dzisiejszych czasach mężczyźni dbają o siebie dużo bardziej niż kiedyś. Błyskawicznie rozwijająca się technologia i nowa moda wśród panów kładzie nacisk na piękny, satysfakcjonujący wygląd. Naprzeciw potrzebom mężczyzn wychodzą instytuty piękna, które coraz częściej wśród swoich zabiegów mają te, przeznaczone specjalnie dla panów.

Poza tradycyjną ofertą, która zawiera usuwanie owłosienia czy masaże relaksacyjne, ciekawą propozycję stanowi niekonwencjonalny zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym. Innowacyjna metoda pozwala wydłużyć (1 – 3 cm) oraz pogrubić (2 – 5 cm) prącie. 
Metamorfozy dokonuje się poprzez wprowadzenie za pomocą specjalnej igły kwasu hialuronowego. Substancja jest w pełni biokompatybilna, co w praktyce oznacza, że naturalnie występuje w naszym ciele. Zabieg jest procedurą ambulatoryjną, a czas jego trwania to 20 – 40 minut. Dzięki miejscowemu znieczuleniu jest on całkowicie bezbolesny, a pacjent nie odczuwa dyskomfortu związanego z zabiegiem. Po zakończeniu procedury powiększania penisa za pośrednictwem kwasu hialuronowego, nie zachodzi potrzeba hospitalizacji pacjenta.

Zastosowanie wypełniacza jest całkowicie bezpieczne, nie niesie za sobą ryzyka powstawania blizn oraz nie powoduje zaniku czynności seksualnych.Kwas hialuronowy jest substancją biodegradowalną, co oznacza, że jego rezultat nie jest stały – u większości pacjentów efekt utrzymuje się przez okres od roku do 2 lat. Po upływie roku, można ponownie wprowadzić kwas hialuronowy do członka w celu przedłużenia efektów estetycznych.

– W przeciwieństwie do operacji chirurgicznej, powiększanie penisa kwasem hialuronowym nie wymaga ingerencji skalpela. Rezultaty zabiegu utrzymują się przez długi czas i pozwalają na realne zwiększenie rozmiarów prącia – mówi lekarz z Instytutu Piękna i Estetyki Tanrei Nowogrodzka. – Zabieg powiększania penisa cieszy się w Instytucie coraz większą popularnością – dodaje.