Powrót do kultury tańca ulicy

Puma świętuje 50 lat istnienia kultowych butów Suede uwalniając nowe odsłony modelu nawiązujące do różnych kultur, których był częścią – od muzyki przez modę, ulicę czy pop kulturę. W tym miesiącu rządzi B-boy Pack.

Powrót do kultury tańca ulicy

O kolekcji

Zaczynając od buta do tanecznej rozgrzewki, w końcu Suede stał się świadkiem narodzin hip-hopu na Bronx’ie. Gładka cholewka ze skóry, wyraziste kolory oraz gumowa podeszwa dająca doskonałą przyczepność to cechy idealnych sneakersów tancerzy breakdance zwanych B-boyami. Model Suede opanował ulice, a także sceny na całym świecie zdobywając tytuł legendy #ForAllTime.

W hołdzie kulturze B-boy’ów, powstała kolekcja kapsułowa, w której znajdują się buty, kurtki oraz kolorowe koszulki i akcesoria w stylu amerykańskiego rapera lat 70.

Nowości

Linie męskie, damskie i dziecięce będą dostępne w trzech unikalnych kolorach. Chłopaki mogą wybierać wśród odcieni czarnego, Flame Scarlet i Forrest Green-Peacoat. Dla dziewczyn PUMA przygotowała kolory o intrygującej nazwie Red Dahlia, Spiced Coral czy Blue Indigo, natomiast linia dziecięca występuje w czerni, Flame Scarlet i Forrest Green. Każdy model B-boy Suedes posiada logo i grubą podeszwę z gumy idealną do akrobacji i tanecznych pojedynków. Hip-hop kocha złote detale dlatego w tym modelu nie mogło ich zabraknąć! Stylowe złote klamry przy sznurówkach sprawiają, że każdy Twój krok przyciąga spojrzenia. Sneakersy będą sprzedawane w specjalnym pudełku Suede 50 z metalicznymi zdobieniami i brandingiem.

Powrót do kultury tańca ulicy

Uzupełnieniem kultowych butów jest kurtka Tracksuit w kolorze Black i Flame Scarlet z logiem i charakterystycznymi białymi pasami po bokach. Suede Name Plate i Laced Tee to prawdziwy hip-hopowy swag. Strój B-boya dopełniają Bucket Hat, Suede Cap oraz klasyczny plecak Suede Backpack.

Powrót do kultury tańca ulicy