Przygotuj się na Święta z Fashion Market Square (edycja świąteczna)

Robi się coraz chłodniej, a noce są coraz dłuższe... To niezawodny znak, że zbliżają się święta! Dobrze jest być do nich odpowiednio przygotowanym – dlatego już dziś zapisz w kalendarzu daty 18 i 19 grudnia i wpadnij do warszawskiego Konesera na wyjątkową, świąteczną edycję Fashion Market Square!

Fashion Market Square
Przygotuj się na Święta z Fashion Market Square (edycja świąteczna)

Targi Mody Autorskiej Fashion Market Square to cykl wydarzeń charakteryzujących się wyjątkową miłością do mody, ekologii i sztuki, które mają różne odsłony. Już w ten weekend odwiedzający poczują ducha zbliżającego się Bożego Narodzenia w stołecznym Centrum Praskim Koneser!

Fashion Market Square otwiera się na Święta

Jaki będzie FMS Centrum Praskie Koneser? Nie zabraknie na nim motywów znanych z pozostałych edycji wydarzenia. Zgromadzeni będą mogli zapoznać się z najnowszymi kolekcjami polskich projektantów i wzbogacić swoje szafy nie tylko o odzież i akcesoria zimowe, ale również o te odpowiadające kolejnemu sezonowi. Ponadto poznają ofertę młodych twórców, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na modowej scenie Polski. To pozwoli z kolei na uzupełnienie garderoby o projekty, których nie znajdzie się nigdzie indziej. Niejednego zaskoczą one swoją oryginalnością!

Sprawdzona marka i gwarancja satysfakcji klientów

Oczywiście nie zabraknie również producentów akcesoriów, biżuterii i dodatków z różnych stylów modowych. Złoto, srebro, wyjątkowe kamienie i rękodzieło – to wszystko będzie można nabyć w warszawskim Koneserze.
Tradycyjnie znajdą dla siebie coś także miłośnicy stylu eko. Wśród prezentowanych produktów będzie nie tylko wegańska moda, galanteria i ozdoby, ale również produkty kosmetyczne, które powstały z miłości do piękna, dobra planety i zwierząt.
Co ważne, wydarzenie postawi na produkty jakościowe, idąc za ideą less is more. Kupienie jednej świetnie skrojonej, uniwersalnej i wyprodukowanej z najlepszych materiałów rzeczy jest lepsze niż wiele sztuk fast fashion.
Nie może również zabraknąć produktów okolicznościowych. Podczas FMS Koneser odwiedzający będą mieli możliwość zakupienia świątecznych prezentów oraz dekoracji, które każdy dom wprowadzą w wyjątkowy klimat. To wszystko w rodzinnej, spokojnej, ale jednocześnie radosnej atmosferze oczekiwania, którą umili zapach cynamonu, świeżo wypiekanych pierniczków i choinki!