Przystępne cenowo i dobre jakościowo słuchawki bezprzewodowe

Redakcja testuje - słuchawki bezprzewodowe Twins 3. Jak zwykle marka Fresh n' Rebel zadbała o dopracowany design ale czy jakość idzie z nim w parze? Przyjrzymy się kilku funkcjonalnością tego modelu i oczywiście sprawdzimy jakość dźwięku.

Foto Instagram @freshnrebel

Słuchawki bezprzewodowe Twins 3

Jakiś czas temu do redakcji trafiła przesyłka od firmy Fresh n’ Rebel, a w niej słuchawki bezprzewodowe Twins 3. Mieliśmy okazje testować je przez ponad 3 tygodnie. Myślę, że czas ten jest odpowiedni, by odkryć cały potencjał urządzenia. W artykule poruszamy kwestie designu, ale i spoglądamy na techniczne funkcjonalności.

Design o wielu kolorach

Na pierwszy rzut oka uwagę przykuwa odsłona kolorystyczna słuchawek. Firma Fresh n’ Rebel jak sama śmiało zaznacza, ceni również design. Testowałyśmy wersję dreamy lilac. W ofercie do dyspozycji mamy aż 6 kolorów. W pudełku znajduje się ładowarka, etui ładujące Twins 3 oraz rzecz jasna, słuchawki bezprzewodowe. Urządzenie małe, poręczne ,,do kieszeni’’. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, warto zaznaczyć, że słuchawki są subtelne. Bardzo ładnie prezentują się na uchu.

Przystępne cenowo i dobre jakościowo słuchawki bezprzewodowe.
Foto redakcja Obcasy.pl

Bezprzewodowa wolność

Jako stały użytkownik słuchawek bezprzewodowych innej firmy, muszę przyznać, że zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Jeśli chodzi o wygodę, to trzymają się ucha, nie wypadają. Nie zaznamy żadnego dyskomfortu z tym związanego. Możemy swobodnie słuchać muzyki zarówno na spokojnym spacerze jak i podczas aktywności typu bieganie. Bezprzewodowa technologia słuchawek Twins 3 pozbawia nas ograniczeń. Gdy używamy słuchawek w domu, czy w pracy, na spokojnie możemy oddalić się na kilka metrów od urządzenia, do którego jesteśmy podłączeni. Jest to zapewne kolejny argument przemawiający za swobodą i wolnością, którą dostarczają słuchawki Twins 3.

Jakość dźwięku

Jeśli chodzi o nowinki technologiczne w dzisiejszych czasach to wygląd i swoboda są równie ważnymi elementami jak i parametry. Przejdźmy jednak do najważniejszego – jakości dźwięku. Tak jak wcześniej wspominałam, słuchawki Twins 3 mnie niesamowicie zaskoczyły. Jakość odtwarzanego dźwięku jest naprawdę na wysokim poziomie. Porównywalna do pozycji z dużo wyższych półek cenowych.

Szybkie łączenie się z urządzeniem

Testując inne słuchawki, zawsze pojawiał się co najmniej jeden minus – problem z łączeniem się słuchawek do urządzeń. W słuchawkach Twins 3 następuje to bardzo szybko i bezproblemowo. Nie występowały żadne problemy, aby szybko i skutecznie podłączyć się, czy to do telefonu czy komputera.

27 godzin na jednym ładowaniu i dodatkowe funkcje

Kolejnym atutem i rzeczą zaskakującą w pozytywny sposób jest wytrzymałość baterii. Słuchawki wytrzymają naprawdę długo na jednym ładowaniu. Marka Fresh n’ Rebel gwarantuje 27 godzin odtwarzania bez potrzeby ładowania. Dodatkowo producent oferuje takie możliwości jak funkcja Double Master (lewa i prawa słuchawka douszna mogą być używane osobno), odporność na zachlapania oraz asystent głosowy. Oczywiście na tej liście znajdzie się jeszcze kilka funkcjonalności, które warto przetestować.

Foto redakcja Obcasy.pl

Czy warto?

Podsumowując, słuchawki są naprawdę warte uwagi. Jeśli szukacie tańszej alternatywy dla słuchawek bezprzewodowych, nie rezygnując tym samym z jakości, jest to zakup zdecydowanie dla Was.
Słuchawki Twins 3 od firmy Fresh n’ Rebel oferują  dobrą jakość dźwięku, szeroki wybór kolorystyczny i wachlarz naprawdę przydatnych funkcjonalności. Tak jak wcześniej wspominałam, jakość słuchawek Twins 3 i odtwarzanego dźwięku jest porównywalna do pozycji z dużo wyższych półek cenowych. Słuchawki Twins to naprawdę przystępne cenowo i dobre jakościowo słuchawki bezprzewodowe.

AP