Rapoo MT550 – bezprzewodowa mysz, która zaskakuje możliwościami

Podczas pracy przy komputerze warto mieć pod ręką sprawdzonego gryzonia. Mysz Rapoo to połączenie najnowszych technologii, komfortu użytkowania oraz eleganckiego designu.

Rapoo MT550 – bezprzewodowa mysz, która zaskakuje możliwościami

Główną cechą myszy jest zastosowanie autorskiego rozwiązania Multi-mode Wireless, które pozwala na nawiązanie połączenia bezprzewodowego na wiele sposobów – transmisja 2,4 GHz, Bluetooth 3.0 lub Bluetooth 4.0 (Smart).

MT550 posiada również regulowany czujnik optyczny o rozdzielczości do 1600 DPI a technologia oszczędzania energii Rapoo sprawia, że można korzystać z urządzenia nawet do 12 miesięcy bez konieczności wymiany baterii.

Technologia Multi-mode Wireless powstała w odpowiedzi na standard Bluetooth Smart (Bluetooth 4.0), który nie jest kompatybilny wstecznie, ograniczając przy tym możliwość korzystania z urządzeń wykorzystujących poprzednie wersje Bluetooth. Zespół Rapoo pracował nad stworzeniem rozwiązania, które pozwala na połączenie akcesoriów z wieloma urządzeniami różnych typów i generacji.

Rapoo MT550 – bezprzewodowa mysz, która zaskakuje możliwościami

Dzięki temu mysz MT550 może pracować z nowym sprzętem Smart-ready oraz innym, który do łączności wykorzystuje technologię Bluetooth. Do połączenia się z komputerem możemy wykorzystać również standardowe rozwiązanie, czyli nano odbiornik pracujący w częstotliwości 2,4 GHz. Multi-mode to nie tylko różnorodność opcji połączenia bezprzewodowego, technologia pozwala nam na jednoczesne powiązanie z maksymalnie 4 urządzeniami i automatyczne przełączanie się między nimi.

Dla wygody wyświetlacz LED po lewej stronie myszy informuje o platformie, na której obecnie znajduje się wskaźnik myszy. Gryzoń automatycznie łączy się z aktywnym urządzeniem, eliminując problemy związane z różnymi platformami. Mysz działa w zasięgu do 10 metrów w zakresie 360°.

Rapoo MT550 zaprojektowana jest z myślą o praworęcznych użytkownikach. Obudowa została wyprofilowana w taki sposób, aby dłoń nie męczyła się podczas długiej pracy przy komputerze. Zastosowanie materiałów wysokiej jakości zwiększa komfort użytkowania i poprawia chwyt. Mysz ma wymiary 103 × 69 × 43 mm i waży 75 g. Jest wyposażona w sensor optyczny o rozdzielczości 1600 DPI z możliwością przełączania, posiada 7 przycisków oraz kółko przewijania 2D, które umożliwia wygodne scrollowanie.

Siedem powodów, dla których warto wypróbować MT550:

  • Technologia Multi-mode – łączność 2,4 GHz, Bluetooth 3.0 lub Bluetooth 4.0 (Smart).
  • Zasięg do 10 m w zakresie 360 °
  • Jednoczesne powiązanie z 4 urządzeniami
  • Łatwe i szybkie przełączanie między powiązanymi urządzeniami
  • Regulowany sensor 1600 DPI
  • Ergonomiczny kształt i elegancki wygląd
  • Zwiększona żywotność baterii nawet do 12 miesięcy

Mysz Rapoo MT550 dostępna jest w sieci sklepów Komputronik w cenie 149 zł i objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

O Rapoo

Firma została założona w 2002r. stając się pionierem na rynku produktów bezprzewodowych. Od początku Rapoo podjęło długoterminowe zobowiązanie do produkcji i rozwoju innowacyjnych, wysokiej jakości bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych. W 2011r. firma po raz pierwszy notowana była na giełdzie. Poczynając od 2012r. Rapoo rozszerzało swoją działalność na Europę i kraje azjatyckie, w tym Bliski Wschód, a w 2013 na Amerykę Północną. Od 2014r. Rapoo oferuje na rynku europejskim również produkty przewodowe.

Obecnie produkty Rapoo dostępne są w ponad 80 krajach na całym świecie. Rapoo nieustannie inwestuje w rozwój swoich produktów, dysponując jedną z największych na świecie i nowocześnie wyposażonych fabryk specjalizujących się w produkcji urządzeń peryferyjnych o powierzchni 80 000 m2, w której zatrudnionych jest ok 3000 pracowników. Proces produkcji jest w większości zautomatyzowany, co pozwala nie tylko wyznaczać standardy techniczne i jakościowe; umożliwia także wytwarzanie produktów w wyjątkowo zrównoważony i przyjazny dla środowiska sposób.

Rapoo nieustannie stara się utrzymywać i rozwijać swoje wysokie standardy w odniesieniu do środowiska pracy i warunków pracy swoich pracowników jako kluczowego czynnika produkcji. Rapoo posiada certyfikat ISO (ISO 9001: 2008, ISO 14000: 2004), uzyskał certyfikaty jakości GS i CE oraz jest zgodny z normami FCC, RoHS i WEEE. Za sukcesem produktów Rapoo stoi również najwyższej klasy wewnętrzny zespół projektantów i dział R&D, dzięki czemu oferta firmy jest na bieżąco dostosowywana do potrzeb użytkowników (np. bezprzewodowy standard 5GHz) i aktualnych przemysłowych standardów estetycznych (międzynarodowe nagrody za design).