Różne style podróżowania z Puccini

W kampanii wiosna-lato 2024 polska marka PUCCINI przedstawia różne style podróżowania. Od wypraw z plecakiem, jako bagażem podręcznym, przez te z walizką kabinową, aż po komfortowe wyjazdy z dużym eleganckim bagażem.

Różne style podróżowania z Puccini

Lizbona to kierunek, który idealnie pasuje do podróżnika z bagażem PUCCINI – może pojechać na city break, połączyć wypoczynek z workation, podróżować zawodowo lub złapać chwilę oddechu bliżej wody i natury. Ofertę PUCCINI kierujemy zatem do osób kochających różne typy podróży – aktywne, wypoczynkowe czy biznesowe. Chcemy, by każdy z tych typów podróżnika był reprezentowany i mógł znaleźć w ofercie PUCCINI bagaż dla siebie – mówi Stefania Hernik, Brand Manager PUCCINI.

Różne style podróżowania z Puccini

Na sezon wiosna-lato 2024 PUCCINI oferuje pełen przekrój bagażu – zestawy walizek, torby weekendowe, plecaki do samolotu, plecaki miejskie oraz torebki damskie.

Bestsellerami marki są walizki z kolekcji San Diego oraz Paris, które zostały wykonane z wysokiej jakości ABS-u. Zapewnia on wyjątkową odporność na wgniecenia i uszkodzenia, co jest kluczowe w przypadku dłuższych podróży.

Różne style podróżowania z Puccini

Nowością sezonu jest linia Malaga w wiosennych kolorach: pudrowym różu, odcieniu jasnej zieleni czy intensywnego fioletu. Dodatkowo kolekcja przyciąga wzrok swoim wzornictwem. Jej cała powierzchnia pokryta jest geometrycznymi żebrowaniami, które nadają jej wyjątkowego charakteru.

Doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy poszukują solidnego rozwiązania do przechowywania rzeczy w podróży, będzie kolejna nowość PUCCINI – walizki Geneva.

Zostały wykonane z wysokiej jakości poliwęglanu, który zapewnia ochronę przed uszkodzeniami. Do tego mają bardzo elegancki i klasyczny design.

Różne style podróżowania z Puccini

W przedstawieniu produktów na nowy sezon od PUCCINI nie możemy zapomnieć o flagowej linii Easy Pack. Plecaki do samolotu stały się absolutnymi bestsellerami. Dlatego rozszerzyliśmy kolekcję o torbę podróżną – podkreśla Stefania Hernik.

W kolekcji wiosna-lato 2024 nie mogło zabraknąć również klasycznych torebek uszytych z wysokogatunkowej skóry ekologicznej. Klientki PUCCINI otrzymały kolejne odsłony mini-torebek, crossbody w kształcie półksiężyca (tym razem z ozdobnymi elementami) czy ulubionych shopperek. Nowościami są duże torebki w kształcie rogala w kolorach beżu, oliwki oraz czerni; torebki „bagietki” w wiosennych odcieniach beżu i brązu; torebki trapezowe w barwach czerwieni, czerni i klasycznego beżu.