Semilac świętuje 5. urodziny i prezentuje kolekcję lakierów hybrydowych Celebrate

To już 5 lat! Marka Semilac świętuje swoje urodziny i zaprasza kobiety do wspólnej celebracji prezentując nową, niepowtarzalną kolekcję lakierów hybrydowych Celebrate.

Semilac świętuje 5. urodziny i prezentuje kolekcję lakierów hybrydowych Celebrate

Autorkami kolekcji są znane i lubiane ambasadorki – Margaret i Agnieszka Woźniak-Starak, które wspólnie stworzyły 6 kolorów, inspirowanych trendami, ale i kobiecymi cechami charakteru.

Poznaj radosne odcienie prosto ze światowych wybiegów!

5 lat pełnych koloru, 5 kontynentów i zaangażowana społeczność, dzięki której Semilac
stał się marką lakierów hybrydowych numer 1 w Polsce!*. Aby podziękować swoim klientkom, marka stworzyła barwny prezent w postaci nowej kolekcji Celebrate, autorstwa ambasadorek – Margaret i Agnieszki Woźniak-Starak. Gwiazdorskie propozycje zostały utrzymane w najmodniejszych odcieniach, odwzorowujących osobowości ambasadorek – silnych, odważnych i utalentowanych kobiet, które każdego dnia sięgają po więcej.
– Nowa kolekcja Celebrate to nasz prezent dla tych, dzięki którym pozostajemy liderem na polskim rynku, ale i tych sięgających po produkty Semilac poza granicami naszego kraju. Jesteśmy obecni nie tylko w Europie, ale również na 35 rynkach zagranicznych – w Ameryce Południowej i Północnej, Afryce oraz Azji. Już od 5 lat kreujemy trendy w stylizacji paznokci, budując świat pełen koloru, inspiracji i fantastycznych kobiet. 
To właśnie z myślą o nich staramy się być coraz lepsi, udoskonalając i poszerzając naszą ofertę o nowe produkty. Mamy nadzieję, że linia stworzona przez nasze niesamowite ambasadorki przypadnie paniom do gustu i będzie dla nich motywem do codziennej celebracji ważnych momentów, szczególnych okoliczności, a także małych, codziennych sukcesów. – mówi Marta Góral, brand manager Semilac.
foto instagram.com/obcasy.pl

Wolność, siła czy odwaga – znajdź swoją osobowość w kolekcji Celebrate

W najnowszej linii znalazło się 6 idealnie skomponowanych kolorów nazwanych na cześć istotnych dla kobiet wartości. Odcień 535 Power Cobalt prezentuje niezwykłą siłę kobiet, ubraną w kobaltowy granat, natomiast 534 Freedom Blue to celebracja wolności w wakacyjnym, morskim odcieniu. 533 Brave Coral to coś dla odważnych, ale również romantycznych miłośniczek różu. Z kolei 532 Kind Apricot to słodka brzoskwinia, będąca symbolem życzliwości i ciepła. Radość, przepełnioną promieniami słońca, poczujemy wybierając lakier w kolorze 531 Joyful Yellow. Pełen delikatności odcień 530 Delicate White to półtransparentna kość słoniowa, która spodoba się fankom minimalistycznych stylizacji. Bez względu na wybrany kolor – Semilac gwarantuje, że kolekcja Celebrate będzie Ci towarzyszyć w najważniejszych uroczystych momentach!
* Według badań Kantar Millward Brown, aż 67% użytkowniczek hybryd wybiera lakiery hybrydowe Semilac. Badania zostały przeprowadzone na reprezentatywnej grupie kobiet w wieku 18-65 lat w listopadzie 2017.