Skutecznie zatrzymać czas – BOTOINA

botoinaBotoina to nowoczesny kosmetyk do użytku zewnętrznego aplikowany bezpośrednio na zmarszczki. Stosowany na bruzdy zmarszczek rozluźnia je i pomaga skutecznie wygładzać zmarszczki mimiczne. Ponad 80% kobiet stwierdziło widoczną redukcję zmarszczek mimicznych po stosowaniu kosmetyku Botoina.

Główne składniki czynne Botoiny
Botoina zawiera 4 molekuły, każdy z czterech głównych składników czynnych ma precyzyjne zadania.
Związek Sodium – Potasum redukuje skurcze mięśni. Ten główny składnik aktywny pochodzi z ekstraktu roślinnego bogatego w sole sodu i potasu. Pozostałe składniki pozwalają zmniejszyć ilość jonów wapnia odpowiedzialnych za skurcze mięśni oraz zmniejszyć częstotliwość skurczu mięśni.
Formuła preparatu przeszła dodatkowe próby użytkowe w wielu grupach składających się
z 45 kobiet w wieku od 35 do 65 lat. Dzięki stosowaniu preparatu Botoina Aplikacje Naskórne przez 20 dni ponad 80% kobiet stwierdziło widoczną redukcję zmarszczek mimicznych.

W domowym zaciszu
W zależności od wskazania użycia kosmetyku Botoina stworzono trzy różne dawki o różnym natężeniu. Od umiarkowanych zmarszczek mimicznych do bardzo głębokich. Dzięki specjalnemu aplikatorowi kosmetycznemu ze skalą oraz kaniulą ze ściętą końcówką pozwala na wygodne użycie w domu i na precyzyjną aplikację na bruzdy zmarszczek.
Dzięki specjalnemu aplikatorowi preparat można nakładać precyzyjnie na 4 strefy nakładania, między które należy podzielić jeden mililitr produktu. Preparat należy nałożyć na zmarszczki mimiczne: na czole i między brwiami; wokół oczu; na zmarszczki pionowe od nosa do ust; na zmarszczki wokół ust. Po użyciu preparatu Botoina Aplikacje Naskórne, który należy stosować przez 20 dni, następują 4 miesiące kontynuacji codziennej pielęgnacji (Krem na dzień, Krem na noc oraz Krem pod oczy), aby skonsolidować osiągnięte wyniki. Dzięki stosowaniu kremów na dzień, na noc oraz pod oczy zapewnia się kontynuację i pielęgnację skóry twarzy.

Każda osoba, która chce pozbyć się zmarszczek i powrócić do gładkiej skóry nie musi już korzystać z metod inwazyjnych. Botoina jest alternatywną, nieinwazyjną metodą pielęgnacji kosmetycznej.

Międzynarodowe uznanie
Botoina to światowa nowość. O skuteczności jej działania świadczą międzynarodowe atesty. Botoina posiada szwajcarski patent nr CH 694 954 A5.
Precyzyjny aplikator kosmetyczny z kaniula o ściętej końcówce posiada patent szwajcarski
nr CH 695 412 A5.
Dbając o klientów firma LABO, producent kosmetyku Botoina, umieściła na każdym opakowaniu opis alfabetem Braille a.
ALBERT Polska jest wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych dermokosmetyków szwajcarskiej firmy LABO: (Crescina – preparat wspomagający naturalny wzrost włosów; Botoina – preparat wygładzający zmarszczki; LABO Rozstępy ze striadene® – preparat redukujący rozstępy; Swiss Alpen Cure – seria kosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy).