Specjalna kolekcja walizek i torebek

Limitowana linia, której przyświeca hasło „Gdziekolwiek Jesteś”, jest dedykowana głównie podróżującym kobietom.

Specjalna kolekcja walizek i torebek

Marka PUCCINI od lat towarzyszy Polakom w ich podróżach. Jako że wielkimi krokami zbliża się sezon letni, warto zaopatrzyć się w niezawodne wsparcie na bliższe i dalsze wyjazdy. tej okazji PUCCINI przygotowało specjalną kolekcję walizek i torebek damskich są dostępne  wyłącznie w sklepach sieci Biedronka. Tę wyjątkową współpracę definiuje hasło – „Gdziekolwiek Jesteś”.

Specjalna kolekcja walizek i torebek

Dziewiętnaście modeli torebek

Zanim klient weźmie do ręki produkt marki PUCCINI, muszę osobiście dopilnować każdego szczegółu. Staram się dbać o najmniejszy detal. Jestem właścicielką marki, ale też kobietą. Moją ambicją jest zatem przekazywanie szczególnie wymagającym klientkom tylko doskonałych, starannie wykonanych torebek oraz walizek niezbędnych podczas podróży, nie tylko wakacyjnych – mówi Izabela Kozina, prezes marki PUCCINI.
Już na półkach sklepów Biedronka w całej Polsce pojawiły się eleganckie torebki, będące nie tylko doskonałym dodatkiem do codziennych stylizacji, ale także idealne w każdej podróży. Wśród nich znajdują się: modny plecak z zatrzaskiem na magnes i delikatnym obszyciem, zgrabna listonoszka, bardzo lubiana i praktyczna shopperka oraz stylowa i wygodna mała elegancka torebka z elementami kaletniczymi ze złota oraz podszewką z logo PUCCINI. Na kolekcję składa się aż dziewiętnaście dedykowanych wyłącznie klientkom Biedronki modeli, w różnych wzorach i kolorach.

Walizki na każdą podróż i… kieszeń

W przypadku dalekich wyjazdów warto zdać się na designerskie zestawy walizek PUCCINI, w rozmiarach: kuferek, mała, średnia i duża. Występują one w dwóch kolorach – granatowym i czarnym. Ich elegancki wygląd sprawia, że świetnie sprawdzą się nie tylko podczas podróży turystycznych, ale także tych służbowych. Walizki z oferty Biedronki zostały wykonane z najlepszej jakości polipropylenu, dzięki czemu są trwałe i elastyczne, a do tego bardzo lekkie.

Każda kobieta z pewnością znajdzie walizkę i torebkę w swoim guście, dostosowaną do konkretnych potrzeb. Tym bardziej, że współpracując ze znanymi projektantami, Biedronka proponuje swoim klientom produkty łączące ekskluzywność z przystępnymi cenami. Walizki i torebki marki PUCCINI są już od 99 zł/szt.

Dzięki trwającej już od kilku lat współpracy ze znanymi polskimi projektantami możemy zaoferować klientom ciekawe produkty wysokiej jakości, zgodne z modowymi trendami. Torebki i walizki Puccini z pewnością spodobają się naszym wymagającym klientom i będą im towarzyszyć w podróżach po całym świecie – mówi Monika Bogusz, menedżer ds. marki w Jeronimo Martins Polska.

Specjalna kolekcja walizek i torebek
Specjalna kolekcja walizek i torebek