Sportowe propozycje na wiosnę od marki Adidas

Odpowiednio dobrany strój sportowy to podstawa bezpiecznego i efektywnego treningu. W trakcie intensywnych zajęć fitness wygodne ubranie zapewnia komfort, dodaje pewności siebie oraz motywuje do osiągnięcia sukcesu.

propozycje adidasa na wiosne 4
Sportowe propozycje na wiosnę od marki Adidas

W swojej najnowszej kolekcji adidas stawia nie tylko na wygodę podczas aktywności, ale również na modny wygląd. Profesjonalne i pełne zaawansowanych technologii sportowe stroje nie muszą być nudne. Tegoroczna kolekcja adidas łamie dotychczasowe zasady, łącząc w idealne zestawy rzeczy do biegania z tymi do treningu.
W nowej, sportowej odsłonie marki główną rolę grają graficzne nadruki połączone z nasyconymi kolorami. Głęboki turkus czy nasycony oranż – to tylko niektóre barwy, które oferuje w tym sezonie adidas. Najwyższa jakość i bezkompromisowa wygoda – to główne założenia nowej kolekcji adidas.  Uwagę zwracają oryginalne modele legginsów. Wykonane z nieprześwitującego materiału skonstruowane są tak, by kształtować i podkreślać sylwetkę oraz zapewnić Ci wsparcie podczas treningu. Mocna, elastyczna tkanina o gęstym splocie z technologią climalite®, pochłania wilgoć, dzięki czemu skóra pozostaje sucha nawet podczas intensywnego treningu.

Dla kobiet szczególnie ważny jest dobór odpowiedniego stanika sportowego. Powinien stanowić stabilną podporę dla biustu, ograniczającą do minimum ryzyko wystąpienia podczas treningu przeciążeń. Wygodny biustonosz do treningu sprawdzi się podczas każdych ćwiczeń i zadba o odpowiednie wsparcie. Wentylacja odprowadzająca pot z powierzchni skóry daje poczucie suchości i wygody.