SS19 pod znakiem Vintage

Ponadczasowe trendy, co jakiś czas powracają w wielkim stylu na salony, wybiegi i do naszych serc. Szczególną uwagę poświęcamy stylizacjom naszych ulubionych filmowych bohaterek, które w pewnym sensie zapoczątkowały niektóre z klasycznych trendów.

SS19 pod znakiem Vintage

Tej wiosny z nostalgią spoglądamy na ikoniczne elementy garderoby i wplatamy je do naszych szaf, łącząc je z aktualnie panującymi trendami. To właśnie w ten sposób udowadniamy, że moda nie przemija – ona powraca, lecz w odmienionej przez nas, bardziej nowoczesnej formie.

SS19 pod znakiem Vintage

Kraciasta spódniczka przed kolano to klasyka vintage. Dziewczęca, elegancka, a do tego niesamowicie uniwersalna. Sporty look? A może eleganckie retro? Wszystko jest kwestią dodatków! Absolutnym must have w tym sezonie po raz kolejny jest torebka koszyk, przypominająca ręcznie wyplatane pamiątki z orientalnych podróży.

SS19 pod znakiem Vintage

Kolejnym ponadczasowym wzorem są oczywiście grochy – znak rozpoznawalny 50’s i stylizacji pin-up. Od lat powracają, podbijając zarówno wybiegi, jak i serca fashionistek na całym świecie. Inspirując się paryską klasą, outfit uzupełniamy butami na małym obcasie – najważniejsza jest wygoda, do ręki chwytamy zgrabną torebkę, a oczy przed słońcem chowamy za okularami w kocim kroju.

SS19 pod znakiem Vintage

Aby dodać naszej stylizacji subtelnego pazura, wystarczy zaledwie jeden wyrazisty element garderoby. Koszula w zwierzęcy wzór dobrana do jeansowej spódnicy z wyższym stanem, pięknie podkreślającą talię, i zdobionej małej torebki, to idealny wybór na wiosenne spacery.

SS19 pod znakiem Vintage

Sukienki o długości midi pokochały it girls całego świata. Fantastycznie wyglądają zarówno ograne w wyrazistych barwach, czy wypełnione różnorodnymi wzorami. Niewymuszona elegancja fasonu spotyka się z nieskończonymi możliwościami kolorystycznymi. W zależności od tego, jaki look chcemy uzyskać nasz outfit uzupełniamy sportowymi lub bardziej ozdobnymi dodatkami.