Stylizacje karnawałowe według Olgi Kalickiej

Głębokie dekolty, krótkie fasony, i błyszczące cekiny to ich przepis na udaną imprezę.

sukienki cekinowe
Stylizacje karnawałowe według Olgi Kalickiej

Drobna blondynka, która zachwyca na deskach Teatru Kwadrat i pozdrawiam widzów ze szklanego ekranu. Razem z przyjaciółką prowadzi markę odzieżową REVES, która debiutuje, a przy okazji pokazuje nam przepiękne stylizacje karnawałowe. Jest czym się inspirować!

Olga Kalicka o swoich kreacjach

„Ukochane aktorstwo to tylko fragment mojej historii. Odkąd zostałam mamą moje życie nabrało jeszcze głębszego sensu. Ten ogrom miłości, jaki towarzyszy mi każdego dnia? To jest po prostu kosmos! Wraz z narodzinami mojego syna zaczęłyśmy projektować RÊVES – moje drugie ukochane dziecko. Tworzenie marki odzieżowej z najlepszą przyjaciółką – czy można sobie wymarzyć lepszą pracę? Jestem szalenie szczęśliwa, że udało nam się spełnić nasze wspólne licealne marzenie.” – Olga Kalicka o rozpoczęciu działalności.

Stylizacje karnawałowe 2023

Stylizacje karnawałowe według Olgi Kalickiej

„Ognista wersja naszego bestsellerowego modelu ISABELL. Dopasowana cekinowa sukienka mini z marszczeniami po całej długości, które ukryją wszelkie niedoskonałości sylwetki. Przyjemny w dotyku materiał nie podrażni skóry, a jego elastyczność sprawi, że każdych ruch będzie komfortowy. Głęboki dekolt w V i bufki na ramionach wydłużą optycznie szyję. ISABELL to propozycja dla kobiet, które chcą się wyróżnić i podkreślić swoje kobiecie kształty.” – tak jeden z projektów opisuje Olga Kalicka.

sukienki

Markę REVES aktorka Olga Kalicka założyła z przyjaciółką Karoliną Borowską w 2020 roku. Zamknięcie teatru, ograniczony czas na planach filmowych i serialowych wykorzystała z przyjaciółką by w pełni poświęcić się rozwojowi firmy. Absolwentka Warszawskiej Akademii Teatralnej udowadnia, że ciężką pracą i wytrwałością spełnia najskrytsze marzenia.

Kilka słów od założycielek marki

Misją marki  jest tworzenie doskonałych ubrań, w których główną rolę odgrywa dopracowana konstrukcja, materiały, dodatki i ręczne wykonanie w polskich szwalniach. Założycielki wierzą, że komfort i jakość jaką dają produkty, pozwolą każdej z Kobiet spełniać marzenia bez trudu, a nasze autorskie projekty będą Wam towarzyszyć przez lata. Właścicielki są pewne marki Rêves i wierzą, że piękno i dokładność w każdym szczególe czyni ich kolekcje wyjątkowymi.

sylwestrowe stylizacje

„Naszym marzeniem było stworzenie takich ubrań, jakie same chcemy mieć na sobie przez cały dzień. Zrobiłyśmy to i teraz oddajemy je w Twoje ręce – nasze.” – podsumowują Olga Kalicka i Karolina Borowska.