Garnitur idealny na lato

Elegancki stój i wygodę czasem trudno pogodzić, zwłaszcza latem. Ale znalazło się rozwiązanie dla mężczyzn, którzy chcą dobrze wyglądać również w upalne dni.

Garnitur idealny na lato

Letnie słońce, wysokie tempertury, parne powietrze – podczas takiej pogody ciężko pozostać eleganckim. Zwłaszcza mężczyznom trudno sprostać wymogom oficjalnego dress-codu.

Marka Digel w tym sezonie wyszła z propozycją stylizacji, które świetnie sprawdzają się, gdy słupki termometrów ostro idą w górę. Cool Cotton zawdzięcza to czterem charakterystycznym cechom, jest: lekki, oddychający, elastyczny i ma dziurkowaną podszewkę, która dodatkowo wpływa na komfort noszenia ubrań z tej linii.

Do wyboru są wąskie spodnie w kant i casualowa marynarka noszona blisko ciała, która świetnie komponuje się zarówno z letnią koszulą, jak i bawełnianym podkoszulkiem np. w marynarskie pasy. Szyku całości dodają buty, które mogą być bardziej klasyczne, najlepiej zbliżone kolorem, lub wręcz przeciwnie – kontrastować. Modnym akcentem będą z pewnością białe buty, których teraz nie powinno zabraknąć w żadnej męskiej szafie. Garnitur występuje w dwóch kolorach: głębokim granacie i jasnej szarości. Można go nosić w całym zestawie, ale też łączyć jego poszczególne elementy z innymi częściami garderoby.

Bawełna nazywana Cool Cotton świetnie się sprawdza w różnych warunkach atmosferycznych, także w te najbardziej gorące dni lata. Zastosowana tkanina – czy to w eleganckich, czy bardziej luźnych stylizacjach: pozostaje lekka, przewiewna, oddychająca i delikatnie elastyczna. Praktyczna podszewka – siateczka, także spełnia wszystkie cechy wygodnego stroju, a na tym szczególnie zależało projektantom – mówi Marek Paszkowski, dyrektor marketingu Digel Polska.

 

 

Garnitur idealny na lato

źródło: www.digel.pl