Stylowy strój sportowy – nasze propozycje

Nowy rok jest idealną okazją do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Dobór sportowego, dobrze dopasowanego i wygodnego looku z pewnością doda ci energii.

Stylowy strój sportowy - nasze propozycje

Wiele postanowień dotyczy zdrowego trybu życia i sportu, a w końcu nic nie motywuje bardziej niż stylowy strój sportowy.

Sportowa elegancja

stylizacje

Krótki top to doskonała alternatywa dla t-shirtów, która wygląda stylowo, ale jednocześnie nie ogranicza naszych ruchów. Taki look możemy uzupełnić wygodnymi sneakersami, czapką z daszkiem, a także szykownym trenczem, który pozwoli nadać naszej sportowej stylizacji elegancji.

Stylowy strój sportowy – legginsy

Stylowy strój sportowy - nasze propozycje

Mięsista bawełniana bluza o luźnym kroju to obowiązkowy element sportowej zimowej stylizacji. Prezentuje się dobrze zarówno z legginsami, jak i grubszymi dresami, a w połaczeniu z delikatną biżuterią i dużą torbą sprawdzi się idealnie także poza salą treningową.

Dresowy total look

Stylowy strój sportowy - nasze propozycje
Stylowy strój sportowy – nasze propozycje

Monochromatyczne dresowe stylizacje to strzał w dziesiątkę. Najlepiej postawić na modele w wyróżniającym, dodającym energii kolorze i te wykonane z grubszej tkaniny, dzięki której żadna pogoda nie pokrzyżuje nam planów.