Sukienka na wesele? Nie kupuj, wypożycz!

Wszelkie rodzinne uroczystości takie jak śluby, wesela, komunie czy chrzciny to szczęście, ale także kłopot. Gdy otwieramy szafę i nie widzimy w niej żadnej kreacji, która idealnie wpisze się w powagę danego wydarzenia, załamujemy ręce.

Sukienka na wesele? Nie kupuj, wypożycz!

Wielokrotnie zakładane sukienki przestają być atrakcyjne, a kupno nowej kreacji może jednak mocno nadszarpnąć budżet. Wydanie kilkuset złotych, a nawet kilku tysięcy na balową sukienkę, która przyda się tylko jeden raz, budzi często sprzeciw. Można jednak pogodzić chęć świetnego zaprezentowania się na ważnym przyjęciu z oszczędnością. Wystarczy po prostu sukienkę wypożyczyć i oddać ją kilka dni po zakończonej zabawie.

Moda na wypożyczanie ubrań

Wypożyczanie ubrań to dzisiaj nic nadzwyczajnego. Nawet osoby związane z mediami, kulturą, sztuką oraz modą, głośno przyznają się do tego, że nie kupują, ale pożyczają suknie balowe, koktajlowe czy suknie wizytowe. Chcąc za każdym razem świetnie wyglądać i zachwycać pięknym strojem, wolą takie rozwiązanie, niż kupowanie kolejnych kreacji i trzymanie ich w szafie. Robią tak nawet gwiazdy Hollywood, bo to prosty i mniej kosztowny sposób na piękne zaprezentowanie się na czerwonym dywanie. Oprócz sukienek pożyczają także dodatki, w szczególności torebki od znanych projektantów. Chęć zaprezentowania się z produktem z najwyższej półki i oznaczonym znanym logo jest więc powszechna i nie budzi żadnych kontrowersji. Jeśli celebryci pożyczają ubrania na gale, rozdanie nagród czy bale, korzystają z wypożyczalni, z usług stylistów czy projektantów i to na szeroką skalę, tym bardziej osoby mniej zamożne mogą to robić zawsze, gdy chcą się świetnie prezentować. Podczas gdy cena nowej kreacji wiszącej w butiku kształtuje się na poziomie 2000 zł lub więcej, wypożyczenie to koszt 200 czy 400 zł. W takich realiach nie ma się co dziwić, że wypożyczalnia sukien wieczorowych i koktajlowych nie narzeka na brak klientów.

Sukienka z wypożyczalni

Warszawska wypożyczalnia ekskluzywnych sukienek LaPoudre to znakomite miejsce do poszukiwań wymarzonej kreacji na ślub i wesele, ale także przyjęcie, chrzciny, bal karnawałowy lub ważne spotkanie biznesowe czy towarzyskie. Kilkadziesiąt kreacji w różnych rozmiarach, długich i krótkich, bardzo ozdobionych oraz niezwykle skromnych, ale zjawiskowych jednocześnie zebrano w jednym miejscu wirtualnym: na stronie internetowej https://www.lapoudre.pl/ oraz w warszawskim showroomie, w którym sukienkę można przymierzyć przed wypożyczeniem. Internetowa wypożyczalnia sukienek pochodzących od najlepszych projektantów i z kolekcji znanych marek to świetna alternatywa dla kupowania ubrań, z których korzystamy tylko jeden raz, szczególnie gdy chodzi o sukienki koktajlowe i wieczorowe, wykorzystywane tylko podczas konkretnej okazji. Zamiast chodzić po sklepach i szukać gotowych rozwiązań w popularnych sieciówkach, a potem bez końca przechowywać sukienkę w szafie, możemy wypożyczyć ją i oddać. Szanse na to, że w jednym miejscu nie spotkamy osoby tak samo ubranej, są w takim przypadku znacznie większe, niż gdy ubierzemy się w ciuszek dostępny dla każdego.

Jak korzystać z wypożyczalni ekskluzywnych sukienek?

LaPoudre zostało stworzone z myślą o kobietach, które cenią sobie piękne tkaniny, wytworne kroje i dodatki, które doceniają piękno i chcą wyglądać znakomicie, ale nie w smak im żmudne szukanie sukienek, które założą tylko raz. Szeroka gama kreacji wieczorowych dostępnych w wypożyczalni pozwala na dobranie sukienki do każdej sylwetki i na każdą okazję. Proces wypożyczania jest niezwykle prosty, bo po wejściu na stronę należy wybrać upatrzony model, określić jego rozmiar i podać datę dostarczenia stroju pod wskazany adres. Po udanym przyjęciu wystarczy kreację włożyć do pudełka i odesłać. Wszelkie czynności związane z czyszczeniem sukni: praniem, prasowaniem, odświeżaniem są już zadaniem wypożyczalni. Z usług salonu sukien do wypożyczenia można skorzystać jeden raz lub co jakiś czas, ale także w ramach rocznego abonamentu.

Artykuł sponsorowany