Święta w domu: stylizacje

Nie ma co ukrywać - Wielkanoc zawsze kojarzyła się nam z radością rodzinnych spotkań i wyjątkową atmosferą. W tym roku spotkania ograniczone są do niezbędnego minimum, a władze apelują do pozostania w domu.

Święta w domu: stylizacje.

Dla dobra nas i innych ludzi powinniśmy ściśle przestrzegać zaleceń i stosować się do wytycznych. Nie znaczy to jednak, że czas w domu ma ograniczyć się do dresów i rozciągniętych t-shirtów.

Święta w domu: stylizacje.

Dni świąteczne powinny być podkreślone wyjątkowym strojem, a nasz wygląd dostosowany do okoliczności. Dlatego też zalecamy założenie sukienek czy eleganckich butów i zrobienie odświętnego makijażu. Nawet jeśli jesteśmy same w domu. Polskie marki oferują nam swoje kolekcje na nowy sezon i częściej niż zazwyczaj robią promocje na określone produkty.

Święta w domu: stylizacje.

W kolekcjach np.: by Insomnia znajdziemy całe mnóstwo rzeczy, które możemy nosić w domu i jednocześnie wyglądać kobieco i stylowo. Siedząc w domowym zaciszu do naszej dyspozycji jest teraz więcej czasu na zapoznanie się z tym, co oferują nam rozmaite marki, które mamy na wyciągniecie ręki.

Święta w domu: stylizacje.