„Teraz albo nigdy!” K. A. Linde

Premiera IV części erotyczno-obyczajowej serii Mister Wright. Pełna emocji opowieść o tym, jak przyjaźń zmienia się w miłość. Pierwsze książki z serii: Dziewczyna mojego brata, Dobry wybór, Spróbujmy jeszcze raz.

„Teraz albo nigdy!” K. A. Linde

Morgan Wright osiągnęła w życiu prawie wszystko, z wyjątkiem miłości. Od dziecka kocha się w przyjacielu swojego brata – Patricku, ten jednak zawsze traktował ją jako młodszą siostrzyczkę Austina. Z czasem jednak dostrzega w niej atrakcyjną kobietę. Niestety kochankowie muszą ukrywać swój namiętny związek, nie tylko przed rodziną, lecz także przed pracownikami Wright Construction. Kiedy ich romans wychodzi na jaw, zaczynają się poważne problemy…

Byłam po prostu siostrzyczką jego przyjaciela. Ale on zawsze był dla mnie kimś więcej. Po dwunastu latach usychania z tęsknoty za jego beztroskim uśmiechem, błękitnymi oczami i zniewalającym urokiem postanawiam wziąć sprawy w swoje ręce – i kompletnie marnuję szansę. Kto mógł przypuszcza, że zniewalający Patrick Wright postanowi by dżentelmenem, kiedy pierwszy raz znajdę się naga w jego łóżku? Z pewnością nie ja. Kiedy jednak ląduję tam ponownie, żadne z nas nie zamierza się zatrzyma. Jest tylko jeden problem: nikt nie może wiedzie. Zwłaszcza moi trzej starsi bracia. Jeśli to odkryją, rozpęta się piekło. Będę więc przestrzega naszej tajemnicy. Bo chcę go mieć tu i teraz. – bohaterka książki Morgan Wright.

K.A. Linde to nowa gwiazda wśród autorek poruszających powieści obyczajowych. Dotychczas napisała serię Avoiding, która znalazła się na liście bestsellerów „USA Today”, oraz ponad dwadzieścia innych powieści. Wychowała się w wojskowej rodzinie. Studiowała na University of Georgia, gdzie zdobyła dyplom z nauk politycznych. Kocha filmy Disneya i Gwiezdne wojny. Zapalona podróżniczka, czytelniczka i amatorka okazyjnych zakupów. Mieszka w Lubbock w Teksasie z mężem i dwoma cudownymi psami. Można ją odwiedzić online na stronie www.kalinde.com oraz na Facebooku, Twitterze i Instagramie (@authorkalinde).