Torebka mówi o Tobie więcej niż myślisz

Pokaż mi swoją torebkę, a powiem Ci kim jesteś. Tak można byłoby sparafrazować znane powiedzenie, bo czyż ten wyjątkowy atrybut kobiecości nie zdradza naszych sekretów, upodobań, gustów…?

torebka: Joanna Kruczek, www.joannakruczek.com; grzechotka: Smyk; smoczek: Smyk; okulary: Ray Ban; parasol: KIK; skarpetki: 5-10-15
torebka: Joanna Kruczek, www.joannakruczek.com; grzechotka: Smyk; smoczek: Smyk; okulary: Ray Ban; parasol: KIK; skarpetki: 5-10-15

Zdecydowanie tak. Ale na razie nie będziemy zajmować się zgłębianiem tajemnicy, gdzie nam się mieszczą w niej wszystkie potrzebne rzeczy, bo odpowiedź jest bardzo prosta – zawsze mamy za mało miejsca…


W tym sezonie jednak jest duża szansa, że zmieści nam się odrobinę więcej. Wszystko za sprawą obowiązującego trendu na duże, geometryczne kształty i niezwykle pakowne worki.
Lubiącym wygodę, pracującym kobietom, nawet w najbardziej klasycznym wydaniu, a które wszystko muszą mieć na swoim miejscu, z pewnością spodoba się modny fason torebki w kształcie klucza wiolinowego. To hit tego sezonu, niebywale oryginalny, a co najważniejsze niezwykle efektowny.

 
Idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które całe swoje życie noszą w podręcznym „bagażu” jest torba – worek. I do tego obowiązkowo w pastelowym kolorze. Wygodny i praktyczny, wspaniale uniwersalny. Do biura jak i na biznesowe spotkania. Detal w kształcie ozdobnego sznurka niezwykle pożądany tego sezonu.

 
Duże, klasyczne, z bardzo dobrego materiału, w stonowanych kolorach, na przykład siwego pogodzą kobiece potrzeby bycia elegancką i dobrze spakowaną.