Torebki MeDusa. Tego jeszcze nie było!

Torebki MeDusa. Tego jeszcze nie było

Dobra alternatywa dla tradycyjnych, skórzanych kopertówek? Torebki MeDusa z masy plastycznej. Ich funkcjonalność oraz wyjątkowy design skradły serca wielu kobiet. Torebki dostępne są tylko w kilku krajach na świecie, a teraz również w Polsce!
MeDusa to marka pochodzenia izraelskiego z siedzibą w Tel Awiwie. Założona z myślą o tworzeniu czegoś nowego, dotychczas niespotykanego na rynku modowym. MeDusa w unikalny sposób tworzy dodatki z innowacyjnych materiałów, promując przy tym miejski styl w nowoczesnym wydaniu.

Torebki MeDusa. Tego jeszcze nie było1

Torebki MeDusa zostały wykonane z solidnych materiałów. Dzięki temu są bardzo wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu. Niezwykle lekka, plastyczna masa daje nieograniczone możliwości w zakresie designu. Na niepowtarzalność projektów ma wpływ nie tylko intensywna barwa, ale również ażurowe, trójwymiarowe aplikacje wykonane z dbałością o każdy szczegół.
Kolekcja torebek MeDusa składa się z kilku modeli dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych. Kobalty, zielenie, czerwienie, po klasyczną czerń i biel – każda kobieta znajdzie coś dla siebie. W ofercie marki można znaleźć też – najgorętsze w tym sezonie – modele transparentne, które są świetnym dodatkiem zarówno do codziennych, jak i wieczorowych stylizacji. Zaletą kopertówek MeDusa są srebrne łańcuszki, dzięki którym kopertówki możemy nosić nie tylko w ręku, ale również na ramieniu.
Kolekcja torebek MeDusa to kwintesencja nowoczesnej kobiecości, która – ceniąc unikatowość – stawia na nowe rozwiązania i najwyższą jakość produktów.
Dossier produktów:
Ceny: od 309 zł do 499 zł