Sukces jest kobietą! Wiedzą o tym uczestniczki III Koktajlu Kobiet Sukcesu

III Koktajl Kobiet Sukcesu to prestiżowe wydarzenie, na którym spotykają się kobiety ze świata biznesu, mediów i kultury. To idealna okazja do wymiany doświadczeń i poznania wyjątkowych osobowości. Przekonaj się, że nie może cię zabraknąć!

Sukces jest kobietą! Wiedzą o tym uczestniczki III Koktajlu Kobiet Sukcesu

III Koktajl Kobiet Sukcesu to kolejny już prestiżowy event organizowany przez redakcję Obcasy.pl. Tegoroczna edycja odbędzie się 24 maja w jednym z najnowocześniejszych miejsc na eventowej mapie Warszawy – w Digital Knowledge Village przy ulicy Puławskiej 457. Dla kogo jest wydarzenie i jakich gości specjalnych przygotowaliśmy w tym roku?

Spotkanie jest adresowane przede wszystkim do pań związanych z biznesem, przedsiębiorczością oraz kulturą. Jednak przesłanie, jakie niesie wydarzenie, powoduje, że odnajdzie się w nim każda kobieta, pragnąca osiągnąć sukces! Impreza integruje bizneswoman, a także zapewnia rozrywkę. Szkolenia to tylko część licznych atrakcji, jakie przygotowaliśmy!

Sukces jest kobietą! Wiedzą o tym uczestniczki III Koktajlu Kobiet Sukcesu

Imprezę uświetnią swoją obecnością gwiazdy polskiego ekranu. Potwierdziły udział znane postaci ze świata show-biznesu: Dominika Tajner- Wiśniewska, Ewa Szabatin, Dorota Goldpoint, Ilona Felicjańska, Agnieszka Kałuża, Aldona Orman, Agnieszka Frankowska, Magdalena Antosiewicz.

Gościem specjalnym będzie wyjątkowa osobowość Katarzyna Bonda – dziennikarka i pisarka. Koktajl poprowadzi Przemysław Kopiejka, a o oprawę artystyczną zadba Jimmie Wilson!

Program wydarzenia

Sprawcza siła kobiet drogą do sukcesu – to motto przewodnie wydarzenia, które zostało tradycyjnie podzielone na trzy tematyczne części:

1. Gra w biznesie – wszystko co powinnaś wiedzieć, jak wygrać najskuteczniej?
2. Sprzedaż, motywacja i cel, czyli znacząca rola w osiągnięciu sukcesu.
3. Profesjonalny wizerunek w biznesie – jak wpływa dyplomacja na rozwój firmy i buduje jej potencjał.

Wśród prelegentów pojawią się znani specjaliści w swoich dziedzinach oraz coachowie biznesu m.in. Dr Ewa Mukoid, Dr Anna Fuchs, Monika Nowicka-Jasińska, Anna Adamowicz, Monika Honory, Dr Bartosz Pawlikowski, Wojciech Paździor, Marcin Sitek. Poza ciekawymi prelekcjami będzie można skonsultować się ze specjalistami od wizerunku i poradzić wizażystów.

Nagrody dla Kobiet Sukcesu

W trakcie wydarzenia zostaną wręczone statuetki dla laureatek konkursu Kobieta Sukcesu portalu Obcasy.pl w trzech różnych kategoriach. Nowością jest nagroda w zupełnie nowej kategorii – Firma Przyjazna Biznesowi Kobiecemu. Jak co roku odbędzie się również konkurs wizytówkowy z cennymi nagrodami oraz sesja networkingowa.

Ten wyjątkowy dzień uświetnią pyszne przekąski, zdrowe koktajle, aromatyczna kawa i wykwintne wino. Na koniec zostanie podany szampan i tort, a każda z uczestniczek otrzyma giftbag z eleganckimi gadżetami oraz voucherami ufundowanymi przez partnerów strategicznych eventu. Sponsorem strategicznym jest Alior Bank S.A oraz ekskluzywna marka motoryzacyjna Jaguar.

Sukces jest kobietą! Wiedzą o tym uczestniczki III Koktajlu Kobiet Sukcesu

Patronat medialny objęli: Polsat Cafe „Świat Elit”, portal biznesowy www.biznesswiat.pl, Przedsiębiorcy.eu, magazyn dla kobiet Oh!me, personel i zarządzanie/ Infor.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, kliknij, aby wykupić bilet!