Triki gwiazd na nienaganne usta

Kolejna edycja Sephora Trend Report opanowała centrum handlowe Arkadia w weekend 30 września - 2 października. To prawdziwe święto trendów, na którym Sephora wraz z ekspertami światowych marek prezentuje gorące nowości kosmetyczne oraz trendy na sezon jesień-zima 2016.

Triki gwiazd na nienaganne usta. Foto Freeimages Tara Bartal
Triki gwiazd na nienaganne usta. Foto Freeimages Tara Bartal

Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście ambasadorek marki oraz gwiazd show-biznesu. Na czerwonym dywanie błyszczały m.in. Kamila Szczawińska, Karolina Malinowska, Patricia Kazadi, Agnieszka Cegielska, Edyta Herbuś, Zosia Ślotała czy Helena Norowicz. Gwiazdy zdradziły jaki jest ich trik na nienaganne usta. – Nie jeść, nie pić i nie rozmawiać – zażartowała Malinowska.

Zadbane usta – to jest podstawa. Dlatego pielęgnujmy, nawilżajmy je olejkiem kokosowym lub pomadkami. – podkreśla Patricia Kazadi – Ważnym elementem jest wykończenie makijażu ust. Nakładanie szminki to nie wszystko. Kredka lub konturówka jest tu niezbędna!

Edyta Herbuś lubi zazwyczaj pomadki matowe i te najczęściej stosuje. Zdradza swój trik na efektowne usta: -Zazwyczaj nakładam małą warstwę podkładu przed nałożeniem szminki. Działa!

Dla Tamary Arciuch najważniejsze, to wypielęgnowane usta, a w drugiej kolejności dobry produkt, który utrzyma je w pięknej oprawie.

Jestem zwolennikiem aplikowania szminki co jakiś czas, lubię kontrolować wygląd moich ust. Jeśli wysuszają się w ciągu dnia, szybko ratuję się nawilżającym balsamem. – doradza Kamila Szczawińska.

 

Żródło: TVN

Wpis znaleziono dzięki:

- Pielęgnacja ust

- Triki Gwiazd

- Uroda