Ubrania z charakterem

Na obraz współczesnych kobiet najczęściej składa się wiele pól ich aktywności. To zarówno kariera zawodowa, rozwój osobisty, znajomi i rodzina. Dynamiczność i energię życia można odzwierciedlić w stylizacjach.

Ubrania z charakterem

Ubrania mogą być odzwierciedleniem kolei życia – codziennych zdarzeń, które razem tworzą skomplikowaną mozaikę. To próba uchwycenia prawdy o naturze, nie poprzez jej imitację a interpretację. Takie myślenie o rzeczywistości, zaczerpnięte z prac twórców awangardy początków XX wieku, zostało przełożone zarówno na grafiki jak i na formy ubrań.

Zabawa kolorami

Wśród najnowszych propozycji marki znajdziemy wiele ekspresyjnych, różnokolorowych printów. To zarówno wzory nawiązujące do abstrakcyjnych dzieł Władysława Strzemińskiego oraz Marii Jaremy, ale także zabawa tekstem. Czerń stanowi ramę kolekcji, na tle której wybijają się jaskrawa fuksja, chłodny błękit i turkus oraz gorąca czerwień. Kontrastowe połączenia kolorystyczne podkreślają formy ubrań.

Ubrania z charakterem

Różne kroje i materiały

Asymetryczne spódnice, oversizowe bluzy i sukienki oraz jednoczęściowe kombinezony. Trzon kolekcji stanowią charakterystyczne plisy. Tym razem zaprezentowane także w wersji mini, oraz jako elementy sukienek. Wycinane laserowo subtelne wzory intrygują i dodają im lekkości. Na uwagę zasługują wykorzystane materiały. Welur, imitacja skóry oraz tkaniny strukturalne, które przyciągają wzrok i zatrzymują w sobie światło.

Osobowość w stylizacji

Ta kolekcja to dowód na to, że moda może odzwierciedlać odważne osobowości kobiet, ceniących indywidualizm i brak sztampy. Kobiet, które są świadome siebie, nieskrępowane otaczającą rzeczywistością. Mają odwagę aktywnie tworzyć własne koleje życia.

Ubrania z charakterem