Wielkanocny przegląd modowy!

Myśl o słonecznych promieniach skłania nas, żeby już teraz zastanowić się nad wyborem wielkanocnej stylizacji. W ten wyjątkowy dzień powinniśmy postawić na szyk i elegancje, a z pewnością nasz look będzie trafiony.

Wielkanoc to jedno ze starszych i ważniejszych świąt chrześcijańskich. To ruchome święto, w tym roku przypada na 21 kwietnia. Zapowiada się, że tego dnia wiosenna pogoda pozytywnie nas zaskoczy. Co wybrać na ten wyjątkowy czas?

Kwiaty

Niewątpliwie nieodłącznym wzorem towarzyszącym wielkanocnym stylizacjom będą kwiaty. Jest to motyw jak żaden inny kojarzący nam się z okresem wiosennym. Bez wahania możesz postawić na ten wzór, zakładając sukienkę. Idealnie sprawdzi się bardzo kolorowa wersja, dzięki której będziesz wyglądać bardzo promiennie. Do całości świetnie skomponuje się lekki płaszczyk. Oczywiście nie zapominajmy o dodatkach. Tego dnia najlepszym wyborem będzie mała torebka w połączeniu z lekkim obuwiem.

Wiosenny Total Look

Klasyka: Pastele

Wracając do trendów, nie zapominajmy o pastelach. Dzięki nim będziemy wyglądać bardzo delikatnie i subtelnie. Świąteczny okres nie tylko musi nam się kojarzyć z sukienkami. Możemy postawić na piękna plisowana spódnicę, dobierając do niej koszule oraz gładką marynarkę.

Wszystkiego co najlepsze z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy!