Wiosenne oblicza kobiety


wiosenne oblicze kobiety
Wiosna to czas kiedy wszystko rozkwita i budzi się do życia po zimie. To również czas, w którym kobiety zamieniają spodnie na spódnice. Wiosna to czas kiedy wszystko rozkwita i budzi się do życia po zimie. To również czas, w którym kobiety zamieniają spodnie na spódnice.

Tak, tak drogie Panie, pora pokazać nogi! Wraz z marką jestesmodna.pl przejrzeliśmy najgorętsze trendy sezonu, połączyliśmy je i dodaliśmy parę smaczków. Każda z nas na pewno znajdzie tu coś dla siebie!

Drapieżne oblicze
Podstawą tej stylizacji jest skórzana spódnica w kolorze śliwkowym, która drapieżnego wydźwięku nabrała po zestawieniu jej z marynarką w gepardzie cętki. Do tego nieodłączna kopertówka, stylowe okulary i – koniecznie – czerwone usta! Drapieżna dżungla w miejskim stylu to tak naprawdę odważna propozycja dla każdej z nas.

Oblicze rockowe
Styl rockowy charakteryzuje wyrazistość i indywidualizm. To mocne zestawienia skóry i jeansu, a wszystko to w nieśmiertelnym kolorze czerni. Mimo tego, że wiosna kojarzy nam się ze stylizacjami tętniącymi kolorem, uspokajamy wszystkie miłośniczki czerni – czerń jest również jednym z kolorów tej wiosny.

Romantyczne oblicze
W każdej z nas drzemie dusza romantyczki. Marzymy o wielkiej miłości, kwiatach bez okazji, wieży Eiffla za oknem i o plaży przed domem. Dlatego też dla wszystkich zakochanych proponujemy zestawić camel z najmodniejszym w tym sezonie kolorem – żółtym. Do tego zapach tętniący romantyzmem – i z takiego połączenia tworzy nam się niepoprawnie zakochany zestaw.