Włoski design – elegancja w każdym calu

 

wloski design
Włoscy projektanci to czołowe postaci świata designu. Zdobywcy licznych nagród, podziwiani i szanowani
za dbałość o detale, estetykę i kunszt wykonania swoich projektów. Stanowią elitę w świecie designu, niezależnie od rodzaju projektowanych mebli. Włosi tworzą ponadczasowe produkty, prawdziwe ikony, które każdy chciałby mieć.


Inspirujące krzesła do wnętrz i ogrodów

Wśród włoskich producentów, na szczególną uwagę zasługuje GABER, producent krzeseł, hokerów, stołów. Firma znana z najwyższej jakości i nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, laureat wielu prestiżowych nagród.

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się jej najnowsze dzieło – hoker ISIDORO designu FAVARETTO & PARTNERS – włoskich projektantów obecnych na rynku od lat 80, mających na koncie wiele nagród, m.in. Red Dot Design Award, czy Good Design Award.

wloski design2

Nowoczesna technologia gwarancją wytrzymałości

ISIDORO nie jest typowym barowym hokerem. Stworzony z myślą o fanach designu i tych, którzy cenią funkcjonalność oraz niepowtarzalny styl. Perfekcyjnie pasuje zarówno do wnętrz jak i ogrodów. Dzięki metalowej konstrukcji i powłoce z technopolimeru jest stabilny i wytrzymały, co stanowi niebywałą zaletę zwłaszcza podczas intensywnego używania na świeżym powietrzu.

 

foto. Isidoro, Gaber