Wózki 3w1 – czym są i czy warto je kupić?

Zakup wózka dziecięcego nie należy do najprostszych decyzji. Wózki dziecięce są stosunkowo drogie, dlatego każdemu rodzicowi zależy, aby kupić wózek możliwie wytrzymały, dobry jakościowo, a także w możliwie atrakcyjnej cenie.

Wózki 3w1 – czym są i czy warto je kupić?

Do najczęściej kupowanych zestawów można zaliczyć wózki dziecięce 3w1, które stanowią idealny wybór dla osób, chcących kupić jeden zestaw na długi czas. Dowiedz się, czym są wózki 3w1 i dlaczego warto je kupić.

Wózek na długi czas

Do zestawu 3w1 zalicza się – wózek głęboki, spacerówka (wymienne siedziska) i fotelik samochodowy dla grupy 0+, który z reguły można zamocować na stelażu wózka. To spore udogodnienie, w przeciwieństwie do czasów, w których trzeba było kupować osobno wózek głęboki i wózek spacerowy.

Taki wózek jest w stanie posłużyć dziecku przez bardzo długi czas – nawet przez pierwsze kilka lat jego życia. Możliwość podróżowania w pozycji leżącej (w gondoli) i siedzącej (w siedzisku spacerowym) to spora zaleta, która idealnie wpisuje się w potrzeby dziecka we wczesnych etapach jego rozwoju. Dzięki temu, dzieci będą mi

Uniwersalny wybór

Wózek dziecięcy 3w1 to świetny wybór dla każdego dziecka. Z racji szerokich możliwości personalizacji takiego wózka – dopasowywania go do aktualnego etapu rozwoju dziecka – jest on bardzo wygodny i uniwersalny. Oferowana gama kolorystyczna wózków dziecięcych 3w1 pozwala na łatwe dopasowanie go do płci czy gustu dziecka.

Siedziska spacerowe łatwo jest regulować pod względem ustawienia zagłówka, kąta nachylenia siedziska, można także regulować ich pasy. To jedne z wielu ułatwień, które pozwalają na ustawienie wózka zgodnie z aktualnymi potrzebami dziecka.

Jednorazowy wydatek

Pewna grupa klientów preferuje jednorazowe, kompleksowe zakupy, które zaspokoją ich potrzeby na długi czas. Do tej grupy kierowane są wózki dziecięce 3w1 – wydając jednorazowo pewną kwotę, są oni w stanie zaspokoić potrzeby dziecka na długi czas. Spacerówka i gondola sprawdza się przez pierwsze kilka lat życia dziecka, natomiast fotelik samochodowy przyda się podczas pierwszego roku życia dziecka.

Bezpieczeństwo w podróży

Wózki dziecięce 3w1 będą służyć przez długi czas, przez co ich konstrukcja musi być dostosowana do możliwości użytkowania przez kilka lat. Takie wózki dziecięce są więc wytrzymałe, a ich konstrukcja jest stabilna. Wykorzystanie ich to bardzo dobry pomysł, aby zagwarantować dziecku wygodną i bezpieczną podróż.

Czy planujesz zakup zestawu 3w1?

Jeśli tak, odwiedź sklep https://kinderprams.pl/15-zestawy-3w1

 

Artykuł sponsorowany

Wpis znaleziono dzięki:

- Wózki dziecięce 3w1

- Wózek wielofunkcyjny

- Spacerówka i gondola w jednym