Zabawki erotyczne – jak nie pogubić się w gąszczu nowości?

Obecnie zabawki erotyczne przestają być tematem tabu, a coraz więcej osób dostrzega w nich gadżety, które umożliwiają urozmaicenie życia seksualnego.

Zabawki erotyczne - jak nie pogubić się w gąszczu nowości?
Zabawki erotyczne – jak nie pogubić się w gąszczu nowości?

Obecnie zabawki erotyczne przestają być tematem tabu, a coraz więcej osób dostrzega w nich gadżety, które umożliwiają urozmaicenie życia seksualnego. Ponadto polski rynek seks zabawek z roku na rok rośnie w siłę. W związku z tym dziś w sklepach znajdziesz nie tylko klasyczne dildo, ale zdecydowanie więcej! Jak nie pogubić się wśród tak szerokiej oferty?

Dlaczego warto sięgnąć po akcesoria erotyczne?

Powodów jest wiele i tak naprawdę każdy jest dobry: chęć spróbowania czegoś nowego, potrzeba mocniejszych wrażeń, ciekawość… Dobrze dobrane zabawki erotyczne staną się przyjemnym urozmaiceniem masturbacji czy seksu z partnerem. Od ciebie zależy, w jakich okolicznościach zdecydujesz się sięgnąć po tego rodzaju gadżety.

Erotyczne zabawki to również świetny sposób na poznanie własnego ciała i przekonanie się, co tak naprawdę sprawia ci najwięcej przyjemności. Jednocześnie nierzadko pomagają one osiągnąć nowy poziom seksualnego spełnienia.

4 nowoczesne gadżety erotyczne, które odmienią twoje życie seksualne

Nowoczesne sex gadżety to nie tylko akcesoria dla singli. Obecnie na rynku znajdziesz cały przekrój zabawek, które z powodzeniem wykorzystasz do gry wstępnej z partnerem. Oto kilka najnowszych zabawek erotycznych, które warto sprawdzić.

Masażer punktu G

Tego typu gadżet z reguły posiada wygiętą i charakterystycznie wyprofilowaną końcówkę. Dzięki temu masażer z łatwością dotrze do punktu G. Co więcej, taka konstrukcja umożliwia również stymulowanie prostaty u mężczyzn. W związku z tym gadżet ten sprawdzi się zarówno dla singli, jak i par.

Zabawki erotyczne - jak nie pogubić się w gąszczu nowości?
Zabawki erotyczne – jak nie pogubić się w gąszczu nowości?

Stymulator łechtaczki

Tutaj do wyboru masz wariant wibrujący lub gadżet, który stymuluje za pomocą powietrza. Niezależnie jednak od tego, na którą opcję się zdecydujesz, stymulator łechtaczki to gadżet na miarę XXI wieku. Charakteryzuje go nowoczesny design, dzięki czemu urządzenie jest bardzo dyskretne i na pierwszy rzut oka nie wygląda jak zabawka erotyczna.
Wibrator dla par

Wibrator dla par jest tak skonstruowany, że podczas stosunku zapewni on dodatkowe doznania obu partnerom. Zazwyczaj możesz go używać na kilka różnych sposobów, zarówno w parze, jak i solo. Dzięki temu sprawdzi się on nie tylko podczas gry wstępnej, ale także w czasie penetracji.

Pierścień erekcyjny

Pierścień erekcyjny dziś służy nie tylko podtrzymaniu wzwodu u mężczyzn. Obecnie producenci do dyspozycji konsumentów oddają pierścienie wibrujące, które podczas stosunku zapewnią przyjemność obu stronom.

Na co zwrócić uwagę, wybierając gadżety do seksu?

Aby zabawki erotyczne spełniały swoje zadanie, warto postawić na takie urządzenia, które wyróżniają się kilkoma uniwersalnymi cechami. Dzięki temu zyskasz pewność, że inwestujesz w wysokiej jakości artykuły, bezpieczne dla twojego zdrowia.

Materiał wykonania

Najprzyjemniejszy w dotyku jest silikon, dlatego też większość erotycznych gadżetów wykonane jest z tego tworzywa. Zapewnia on urządzeniom wysoką trwałość i łatwo go utrzymać w czystości. Ponadto silikonowe gadżety bardzo szybko uzyskują temperaturę ciała, dzięki czemu doznania podczas ich użytkowania są bardzo realistyczne. Nowością na rynku jest cyberskóra, która stanowi realistyczną imitację ludzkiej skóry.

Wodoodporność

W pełni wodoodporne zabawki erotyczne z powodzeniem wykorzystasz także podczas kąpieli czy prysznica. Ponadto ta cecha ułatwi ci również czyszczenie urządzenia bez obawy, że woda je uszkodzi.

Konstrukcja

Gadżet erotyczny powinien być solidnie skonstruowany. Najlepiej, jeśli stanowi jedną spójną całość, a nie połączonych ze sobą kilka mniejszych elementów. W ten sposób unikniesz potencjalnych awarii w postaci wyłamania się drobnych punktów.

Nowy poziom przyjemności w parze i solo

Jedno jest pewne: niezależnie od tego, czy zdecydujesz się korzystać z gadżetów erotycznych solo, czy w parze, pomogą ci one osiągnąć zupełnie nowy wymiar przyjemności. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, wybierając odpowiednie seks zabawki. To inwestycja, która prawdopodobnie zwróci ci się z nawiązką!