Zapach sukcesu. Nowość

zapach sukcesuZapach to potężna broń – może kierować naszą pamięcią, przywoływać wspomnienia, wpływać na nastój oraz pomóc odnieść sukces w życiu zawodowym.

Siła, pewność siebie, asertywność, opanowanie – te niezbędne w świecie biznesu cechy odnajdziemy w sobie dzięki magicznym woniom zamkniętym w stylowych flakonach perfumerii MonCredo.


Rynek pracy jest coraz bardziej wymagający, konkurencja coraz silniejsza, dlatego też wiele z nas szuka różnych metod, aby podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności. Największa siła drzemie jednak wewnątrz nas samych i to ona wpływa na to jak potoczy się nasza droga kariery.

Tą siłą jesteśmy my i wiara we własne możliwości. Pewność siebie, odwaga wyróżniają nas na tle innych, dodają skrzydeł i determinują powodzenie w podejmowanych działaniach. Posiadając je możemy rzucić świat na kolana! Jeśli los nie obdarzył nas tymi cechami, nigdy nie jest za późno, aby wykształcić je w sobie od początku. W odkryciu swojego nowego „ja” pomoże nam między innymi odpowiedni dobór perfum.

Brzmi to dość banalnie, jednak zmysł węchu ma większą moc niż nam się wydaje. Jest on, jako jedyny bezpośrednio powiązany z centralnym systemem nerwowym. Odbierane przez niego sygnały są zatem jednocześnie odbierane przez mózg. I już tylko od nas zależy jakiego rodzaju stymulatorów mu dostarczymy. Jeśli same nie czujemy się na siłach dopasować perfumy, które spełnią nasze oczekiwania, o pomoc możemy zwrócić się do pracowników profesjonalnych perfumerii. Świadomość w dobieraniu perfum polega na poznaniu ich składników i wiedzy jak wpływają one na nas i otoczenie. Każdy z nich stanowi inną część naszego „zapachowego ubioru” – mówi Katarzyna Pospieszyńska z perfumerii MonCredo.

Esteban Bois Plume – sekret sukcesu

Aby uwierzyć we własne możliwości musimy przejść proces, który pozwoli nam dojść do pożądanego stanu. Składa się on z takich etapów jak:
– uspokojenie
– zadowolenie
– pewność siebie

W pokonaniu tej drogi krok po kroku poprowadzi nas np. Esteban Bois Plume. Może on stać się naszym magicznym kluczem do sukcesu.

Zanurzając się w zapachu perfum odnajdziemy w nim delikatną lawendę, która ukoi panujący w nas niepokój, pozwoli odzyskać spokój i równowagę. Ostry i wyrazisty kardamon da podnoszący na duchu zastrzyk pozytywnej energii, a słodka bergamotka otworzy umysł na nowe doświadczenia, wyzwoli pokłady kreatywności.

Taki stan pozwoli racjonalnie myśleć i podejmować kolejne ważne dla nas decyzje. Na tym etapie dochodzi woń irysa i róży – nuty serca – które wprowadzają nas w dobry nastrój, podkreślają kobiecość, drzemiące w nas piękno i zmysłowość. Poczujemy się pewniejsze siebie, dzięki czemu żadne wyzwanie nie będzie stanowić problemu!

Piękne zakończenie zapewni nuta bazy, która uwalnia się najwolniej i czujemy ją najdłużej. Znajdziemy w niej cedr, który przedłuży działanie uspokajające, a drzewo różane podtrzyma dobry nastój. „Wisienką na torcie” będzie słodko-ostry cynamon, uważany za naturalny afrodyzjak oraz drzewo sandałowe, które swoim zapachem jest zbliżone do ludzkiego feromonu. Te dwie ostatnie nuty zaczarują otoczenie i pomogą zrealizować marzenia. Same będziemy zaskoczone swoim czarem i zmysłowością, które rzucą innych na kolana a nas zaniosą na same wyżyny!

Bierzmy życie w swoje ręce, podejmujmy kolejne pasjonujące wyzwania i czerpmy z nich życiowe doświadczenia. Esteban Bois Plume da nam siłę stawić im czoła i odnieść sukces w każdej wymarzonej dziedzinie.

Esteban Bois Plume
Woda toaletowa, 50 ml
Cena: 370 zł