Zayn Malik i Gigi Hadid nie są już razem!

Amerykańskie media donoszą, że to koniec związku piosenkarza i modelki. Czy powodem był wybuch agresji Zayna w kierunku matki partnerki?

Zayn Malik i Gigi Hadid
Zayn Malik i Gigi Hadid nie są już razem!. Foto Instagram @obsessedwithversace

Zayn Malik i Gigi Hadid rozstali się. Informacja wyszła jednak na jaw w dość dziwnych okolicznościach. Matka modelki, Yolanda Hadid, oskarżyła partnera córki o przemoc. Czy właśnie to było powodem zakończenia związku gwiazdorskiej pary?

Rodzinna awantura

Jak poinformowały amerykańskie media, podczas jednej ze sprzeczek byłego wokalisty One Direction i matki Gigi Hadid artysta miał uderzyć Yolandę. Kobieta chciała zgłosić sprawę na policję, natomiast Zayn wystosował do niej publiczny apel, aby się opamiętała i zmieniła zdanie. Oświadczył również, iż, owszem, pomiędzy nim a Yolandą doszło jakiś czas temu do kłótni, lecz w żadnym wypadku nie skończyła się ona rękoczynami.

Zaprzeczam, jakobym uderzył Yolandę Hadid i dla dobra mojej córki nie ujawnię dalszych szczegółów sprawy. Mam nadzieję, że [Yolanda] przemyśli swoje fałszywe oskarżenia i skłoni się ku rozwiązywaniu spraw rodzinnych z dala od mediów – skomentował dla serwisu TMZ muzyk.

Mężczyzna wydał także oświadczenie na Twitterze.

Jak wszyscy wiecie, jestem osobą prywatną i bardzo zależy mi na stworzeniu bezpiecznej i prywatnej przestrzeni, w której moja córka będzie dorastać. Miejsca, w którym prywatne sprawy rodzinne nie są omawiane na forum publicznym. Starając się chronić dla niej to miejsce, zgodziłem się nie kwestionować roszczeń wynikających z kłótni, jaką miałem z członkiem rodziny mojej partnerki, który wszedł do naszego domu pod jej nieobecność kilka tygodni temu […]

W dalszej części oświadczenia Zayn nazwał siebie „współrodzicem”, co dla wielu osób stanowiło potwierdzenie rozstania z Gigi.

Tajemnicze rozstanie

Para spotykała się ze sobą od 2015 roku. Ich związek z pewnością można było zaliczyć do tych burzliwych, o czym pisaliśmy tutaj. Rozchodzili się i schodzili, aż w końcu w 2020 roku ogłosili, że spodziewają się dziecka. Córeczka gwiazdorskiej pary urodziła się kilka miesięcy później. Teraz okazuje się jednak, że Zayn Malik i Gigi Hadid nie są już razem.
Doniesienia o rozstaniu pary potwierdził ich wspólny przyjaciel na łamach magazynu „People”. Powiedział on, że muzyk i modelka zakończyli związek, ale pragną razem wypracować zasady, na których odpowiednio wychowają córkę. Przedstawiciel Gigi nie skomentował co prawda tych doniesień, natomiast poprosił, by ze względu na dobro 13-miesięcznej Khai uszanować prywatność jego klientki.

Zayn Malik i kłopoty z agresją?

To nie pierwszy raz, gdy o byłym wokaliście One Direction słyszy się w kontekście pobicia. Jakiś czas temu w mediach krążyła informacja o bójce Zayna z przyjacielem gwiazd (w tym siostry Gigi Hadid, Belli) Danielem Chetritem. Miał on rzucić w stronę muzyka homofobiczne wyzwisko, które stało się przyczynkiem do awantury, podczas której doszło do rękoczynów. Kilka miesięcy później odbyła się inna celebrycka jatka z udziałem Chetrita. Tym razem w bijatykę zamieszany był jednak raper G-Eazy.