Zobacz jak wypoczywa Ewa Chodakowska za 18 000 tysięcy złotych!

ewa chodakowska
Ewa Chodakowska. GA

Ewa Chodakowska znana jest ze swoich licznych podróży. Gwiazda stale urządza treningi w różnych miastach w Polsce i na świecie, gdzie zrzesza tłumy fanów. Jakiś czas temu trenerka ogłosiła, że grupa szczęśliwców, których stać na luksusowe wakacje (za 9000 tys. zł. od osoby) na Bali będą mogli się z nią tam udać.

Ewa nie ukrywa zachwytu, stale podkreśla, że marzyła o wyjeździe na wyspę – Powietrze pachnie kadzidłami… w tle słychać balijskie rytmy i szumu oceanu. Czas zatrzymuje się na moment. Marzenia się spełniają. W zależności od tego jak bardzo pragniesz zrealizować swój cel, będziesz bardziej wytrwała, będziesz w stanie więcej poświęcić, więcej od siebie dać. Najwyższa pora zamienić wizje w rzeczywistość! – czytamy pod jednym z kadrów.

Swoją wyprawę relacjonuje wraz z mężem na Instagramie, gdzie zdążyła już dodać, aż 22 zdjęć! Na fotografiach widzimy uroki Bali. Chodakowska wizytę w Indonezji najwyraźniej zaczęła od zwiedzania. Swoim obserwatorom zafundowała sporą dawkę malowniczych widoków i charakterystycznych miejsc dla tej kultury.

Zobacz zdjęcia z wyjazdu trenerki!