10 kreacji Dody w jednym teledysku!

Doda i jej najnowszy singiel "Nie pytaj mnie" wskoczył na 2 miejsce w zestawieniu AirPlays! To ranking na najpopularniejsze nowości, w najlepszych stacjach telewizyjnych i radiowych. Mamy wrażenie, że nawet sama "królowa popu" nie spodziewała się tak szybkiej i pozytywnej reakcji na nowy hit.

1822155p_glinka-agency.com
Doda. GA

Teledysk piosenkarki wzbudził równie wiele emocji co utwór. Doda bowiem przebierała się w nim, aż dziesięciokrotnie! Można odnieść wrażenie, że przeszła przez niemal każdy możliwy rodzaj stylu. Od romantyczki w koronkowej białej maksi sukni, po dziewczynę z pofalowanymi włosami w stylu surfera. Mamy też okazję zobaczyć Rabczewską ubraną jedynie w muszle i biżuterię, by chwilę później dostrzec syrenę w kryształowym body zasiadającą pomiędzy falami. Jedna z kreacji pochodziła od znanego zagranicznego projektanta Nicolasa Jebrana, niedawno tę samą sukienkę miała na sobie Jennifer Lopez (J.LO). Widać, że stylista piosenkarki ma dużo fantazji…

Celebrytka wiele z tych strojów wykorzystała prywatnie, na ściankach podczas imprez promujących teledysk. Co ciekawe w ostatnich sekundach teledysku Doda można zobaczyć ze swoim narzeczonym.

A wam, który strój piosenkarki najbardziej przypadł do gustu?