2 w cenie 1. Osocze bogatopłytkowe i CGF Harmony

Osocze bogatopłytkowe, czyli jeden z cenniejszych składników mezoterapii, który aktywuje naszą skórę do samoistnej regeneracji. Jak to działa? Wyobraź sobie, że patrzysz na swoją skórę pod mikroskopem – co widzisz?

2 w cenie 1. Osocze bogatopłytkowe i CGF Harmony. Foto chriscarroll071158/pixabay

Mikro uszkodzenia powstałe w większości przez słońce, wiatr, zimno, ale także nasz codzienny styl życia, który niekoniecznie zawsze należy do najzdrowszego. PRP jest autologicznym, stężonym preparatem naszych własnych płytek krwi i powiązanymi z nimi czynnikami wzrostu. Dlatego jest to absolutnie naturalny i bezpieczny zabieg. Podane podskórnie osocze rozpoczyna inteligentne procesy odbudowy zniszczonej tkanki. Dzięki czynnikom wzrostu zawartym we krwi następuje pobudzenie fibroblastów do namnażania, wydzielania kolagenu, elastyny, które przebudowują skórę.

Masz skórę wrażliwą, reaktywną, skłonną do podrażnień i rumienia? Tutaj osocze sprawdzi się kojąco, a nawet wyciszy zmiany naczyniowe, ponieważ czynniki wzrostu wspomagają proces angiogenezy, czyli tworzenia się nowych naczyń krwionośnych, dzięki którym skóra jest lepiej ukrwiona.

Osocze bogatopłytkowe

Efekt? Dzięki mezoterapii z osocza skóra wygładza się, wyrównuje się jej koloryt, poprawia się elastyczność, napięcie i jej gęstość. Zabieg redukuje zaczerwienienia. Skóra staje się jędrna, elastyczna, świetlista, doskonale odżywiona i pełna blasku. Zmarszczki zostają zmniejszone, a sama skóra nabiera zdrowego, świeżego koloru. Zabieg redukuje blizny po-trądzikowe, a także cienie pod oczami. Mezoterapia z osocza świetnie sprawdzi się również
u osób z problemem wypadania włosów.
Teraz zabieg z osocza bogatopłytkowego otrzymasz 2 w cenie 1!
Cena za 2 zabiegi mezoterapii PRP na twarz i szyję – 2400 zł 1200 zł / oszczędzasz 1200 zł!

Mezoterapia CGF Harmony

Jeśli natomiast Twoja skóra potrzebuje silniejszej regeneracji: mezoterapia CGF Harmony (twarz i szyja) – gwarantuje długotrwały efekt odmłodzenia, świetnie się sprawdza, kiedy skóra wymaga intensywniejszej regeneracji. Zabieg pozwala na wykorzystanie potencjału krwi Pacjenta – działanie z użyciem żelu zapewnia dłuższą i silniejszą stymulację, a naturalny preparat jest podawany techniką mezoterapii!

Cena za 2 zabiegi mezoterapii CGF HARMONY na twarz i szyję – 3600 zł 1800 zł/ oszczędzasz 1800 zł!

Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej!
Klinika Warszawa:
Telefon: 791 010 000
E-mail: [email protected]