Gwiazdy kochają superluksusowe kurtki MONCLER

Gwiazdy kochają superluksusowe kurtki MONCLER_muchaFoto. Anna Mucha ubrana w kurtkę Moncler

Pierwsze skojarzenie z hasłem luksusowa odzież zimowa to bez wątpienia francuski Dom Mody MONCLER. Wśród gwiazd do fanów tej marki należą między innymi: Anja Rubik Małgorzata Socha, Kinga Rusin, Anna Mucha, Justin Timberlake, Sarah Jessica Parker, Leonardo DiCaprio, Jessica Biel

Nic dziwnego, ponieważ MONCLER to nieustannie od ponad 60 lat synonim najwyższej jakości i niepowtarzalnego wzornictwa. Kolekcje tej marki sprzedawane są w najbardziej luksusowych kurortach zimowych oraz w największych miastach na całym świecie.

Foto. Anna Mucha ubrana w kurtkę Moncler
Ubrani w kurtki MONCLER alpiniści zdobyli po raz pierwszy szczyt drugiej najwyższej góry świata K2 w 1954 roku, a do dzisiaj w sygnowanych przez MONCLER strojach występują olimpijskie reprezentacje Włoch i Francji.

Foto. Leonardo DiCaprio
Wielbiciele high fashion niewątpliwie docenią fakt, że Pharell Williams, niekwestionowana ikona współczesnego stylu, został ponownie zaproszony do współpracy z marką i tym razem stworzył kolekcję okularów Moncler Lunettes.

Foto. Jessica Parker również uwielbia kurtki Moncler

Foto. Justin Timberlake

Foto. Sandra Bullock

Foto. Salma Hayek
W Polsce największy wybór damskiej i męskiej kolekcji MONCLER dostępny jest w salonach na Pl. Trzech Krzyży 3/4 oraz Moliera 2 w Warszawie. Z jej produktami można zapoznać się na platformach online www.Moliera2.com oraz www.PlacTrzechKrzyzy.com