Sylwestrowe kreacje: w czym przywitać Nowy Rok?

Sylwester to najgorętsze przyjęcie roku w jego najzimniejszym momencie. Jak pogodzić ziąb na dworze z imprezową atmosferą w swoim outficie? Oto nasze podpowiedzi!

sylwestrowe kreacje
Sylwestrowe kreacje: w czym przywitać Nowy Rok? Foto Instagram @runwayandrosefashion

Cekinowy sylwester

Szukając dobrego pomysłu na sylwestrowe kreacje, warto sięgnąć po klasykę, czyli w tym przypadku… cekiny! Tak, może zazwyczaj nie kojarzą się one z kanonem mody, ale 31 grudnia jest czasem ich absolutnej władzy. Nie ma okazji, w której cekinowa stylizacja sprawdziłaby się lepiej, niż na przyjęciu sylwestrowym. Wystarczy sobie wyobrazić, jak efektownie wyglądać będzie nasz mieniący się strój podczas pokazu fajerwerków. A co najlepsze, łatwo znaleźć cekinowe stroje wykonane z nieco grubszych materiałów, które zapewnią izolację przed chłodem. Natomiast dla wielbicielek bardziej stonowanych outfitów cekiny mogą stanowić wspaniały akcent, który pozwoli wyróżnić się z tłumu.

Sylwestrowe kreacje: w czym przywitać Nowy Rok? Foto Instagram @yasmin_asare

Na każdą okazję

Marynarka i spodnie to nie tylko strój biznesowy. Wyrafinowana elegancja fasonu w imprezowej kolorystyce czy tkaninach może sprawdzić się równie dobrze na przyjęciu. Jeśli podczas sylwestra zależy nam na zrobieniu wrażenia przy jednoczesnym zachowaniu wygody, jest to idealne combo! Świetnym zamiennikiem będzie też jednoczęściowy kombinezon. Taki ubiór podkreśli figurę i doda kobiecości. Najlepiej sięgnąć po ciemniejsze barwy, które komplementować będzie atmosfera nocnego świętowania.

Sylwestrowe kreacje: w czym przywitać Nowy Rok? Foto Instagram @watthebrand
sylwester sukienka
Sylwestrowe kreacje: w czym przywitać Nowy Rok? Foto Instagram @kaitlyn.a.tracy

Sposób na sukienkę

Mimo że za oknami hula mróz, nie warto rezygnować z sukienki! Na panie, które preferują ten rodzaj ubioru czeka wiele rozwiązań, pozwalających na cieszenie się ulubioną odzieżą również w zimowe miesiące. Przygotowując kreację na sylwestra, najlepiej sięgnąć po długie rękawy. Jeśli przyjęcie będzie w domu z balkonem albo restauracji z patio, z którego planowane jest oglądanie fajerwerków, warto też zabezpieczyć się na ewentualność wyjścia z ogrzewanego pomieszczenia. Ciepły płaszcz czy sztuczne futro dodadzą szyku. Można sięgnąć także po swetry i narzutki, najlepiej takie, które uzupełnią naszą stylizację albo staną się nieoczekiwanym, zaskakującym elementem.

Sylwestrowe kreacje: w czym przywitać Nowy Rok? Foto Instagram @mady_robinson

Na świątecznie

W przypadku nieformalnego sylwestra z rodziną i przyjaciółmi można postawić na niewyszukaną elegancję lub pójść w zupełnie innym kierunku i sięgnąć po niecodzienne rozwiązanie. Przypadające zaraz po Świętach Bożego Narodzenia powitanie Nowego Roku to dobry moment na założenie brzydkiego świątecznego swetra. Wszelkie połączenia zielonego i czerwonego również będą dobrze widziane.

sylwester stylizacja
Sylwestrowe kreacje: w czym przywitać Nowy Rok? Foto Instagram @jesstaco_food
biżuteria sylwester
Sylwestrowe kreacje: w czym przywitać Nowy Rok? Foto Instagram @suri_on_style

Biżuteria

Diabeł tkwi w szczegółach. Jednym z najważniejszych elementów sylwestrowej kreacji jest biżuteria. Najlepiej wyglądać będą złote i srebrne ozdoby, które będą mienić się w światłach zimnych ogni i rozbłyskach fajerwerków. Platyna czy stal będą dawały równie wystrzałowy efekt. Także inne metale doskonale uzupełnią strój.