„Każda droga ma własną historię, znajdź swoją…” niesamowity kalendarz

Naszą inspiracją był kultowy film Ridleya Scotta „Thelma i Louise” oraz utwór zespołu Steppenwolf „Born to be Wild” – powiedział Piotr Kamaszewski.

kalendarz  2016
Kalendarz w wykonaniu Tomasza Zienkiewicza

Właściciel Lemur Hot Road Garage Piotr Kamaszewski i Tomasz Zienkiewicz, fotograf specjalizujący się w tematyce sensualnej i portretowej, prezentują wyjątkowy Kalendarz 2016 inspirowany kultowym filmem Ridleya Scotta „Thelma i Louise”. Do zdjęć autorstwa Tomasza Zienkiewicza pozowały znane modelki – Anita Sikorska i Monika Ordowska.
Kalendarz 2016 jest efektem współpracy dwóch twórców, którzy postanowili przedstawić własną interpretacją słynnego filmu „Thelma i Louise” w oparciu o pożądanie, namiętność oraz unikalną historię. Piotr Kamaszewski jest właścicielem Lemur Hot Road Garage, miejsca w którym spełniają się marzenia każdego miłośnika klasycznych samochodów. Tomasz Zienkiewicz porzucił pracę w korporacji i od dwóch lat zawodowo zajmuje się fotografią.

Podczas sesji stara się uchwycić w kadrze emocje oraz zmysłowość. Jesteśmy ludźmi z niesamowitą energią i pasją do swojej pracy. Lubimy duże projekty, które są dla nas prawdziwym wyzwaniem zawodowym. Wspólnie wpadliśmy na pomysł stworzenia kalendarza innego niż wszystkie, wyjątkowego i wprowadzającego nową jakość
na rynku. Proces kreacji był dla nas niezwykle twórczy, tym bardziej że zależało nam na stworzeniu małego dzieła sztuki, które będzie wywoływać prawdziwe, naturalne emocje.

Naszą inspiracją był kultowy film Ridleya Scotta „Thelma i Louise” oraz utwór zespołu Steppenwolf „Born to be Wild” – powiedział Piotr Kamaszewski.

kalendarz2  2016
Kalendarz w wykonaniu Tomasza Zienkiewicza

Kalendarz nawiązuje klimatem do lat 60-tych i 70-tych w USA. Historia toczy się wokół dwóch pięknych kobiet w kultowych, starych samochodach. W sesji zostały wykorzystane klasyczne oldtimery – Lincoln Continteral Mark V, Mercedes SL 190 oraz Ford Mustang z 1965 r. Kalendarz opowiada o emocjach, dzikości i pożądaniu. Dwie dziewczyny, które spotykają się na drodze, przeżywają krótką, ale bardzo namiętną historię. Naszym celem było
przedstawienie historii z filmu naszymi oczami – tak, jak my ją postrzegamy oraz jak chcielibyśmy, żeby potoczyła się dalej. „Każda droga ma własną historię, znajdź swoją…”. Jest to nasze motto, które znalazło odzwierciedlenie przy tworzeniu kalendarza na 2016 rok – dodał Tomasz Zienkiewicz.