5 nowych modeli kultowego EQT od Adidas Originals

Adidas Originals prezentuje nowy rozdział dla kultowej serii Equipment – Turbo Red pack. Dobrze znany z lat 90-tych model buta EQT nabiera nowych, bardziej nowoczesnych, futurystycznych kształtów.

add
5 nowych modeli kultowego EQT od Adidas Originals

W latach 90. adidas projektował buty w zgodzie z oczekiwaniami sportowców: wygoda, wyniki, bezpieczeństwo, bez ulegania ówczesnym trendom. Właśnie w tym okresie narodziła się linia Equipment. Marka postawiła na prostą paletę kolorów – zielony, biały i czarny, surowy kontrast dla krzykliwych barw tamtych czasów. Modele z serii EQT wyróżniały się asymetryczną konstrukcją, przylegającym językiem i większym wsparciem śródstopia, które zapewniało komfort podczas chodzenia. Filozofia szybko zadomowiła się w kulturze miejskiej. Buty w szybkim czasie osiągnęły popularność i w tym momencie nazywane są kultowym obuwiem lat 90-tych.

Teraz nasze potrzeby i oczekiwania w stosunku do sportowego obuwia są znacznie większe. W odpowiedzi na to adidas Originals odświeża klasyczną linię Equipment, czyniąc ją jeszcze bardziej funkcjonalną.

Rok 2017 to nie tylko odświeżona sylwetka ale również odmieniona kolorystyka.
W pięciu nowych modelach klasyczny zielony odcień zastąpiony został kolorem Turbo Red.

1.
adidasEQT Support 93/17 – model wyróżniający się futurystycznym designem oraz zastosowaniem najlepszych technologii adidas. Cholewka wykonana została z materiału Primeknit. W podeszwie zastosowano technologie BOOST, która zapewnia gwarancje oraz komfort podczas chodzenia.
Cena: 749 zł.

2.

adidas.jpg1
EQT Support ADV – model po raz pierwszy zaprezentowany przez adidas w 2016 roku. Cholewkę zbudowano z dopasowującej się do stopy skarpety z materiału Primeknit. Zachowane zostały klasyczne elementy, razem z 3-paskowym systemem sznurowania i asymetrycznym językiem buta.
Cena: 599 zł.

3.

adida2

EQT Support ADV PK – jest to bliźniaczy model Support ADV, wyróżniający się cholewą wykonaną w całości z materiału Primeknit. Kolorystyka tej wersji jest najbardziej stonowana na tle pozostałych propozycji z całego packu.
Cena: 649 zł.

4.

adidas3

EQT Support RF – jest to model najbardziej zbliżony do oryginalnego kształtu EQT. Cholewka buta powstała z połączenia zamszu z przewiewną siateczką. Cena: 499 zł.

5.

adidaa4
EQT Support Ultra – sylwetka łącząca cechy EQT z modelem biegowym Ultra BOOST. Cholewka zachowała oryginalny kształt. Elementem odróżniającym ją od pierwowzoru jest nubukowa siateczka w przedniej części buta.
Cena: 679 zł.