8 oznak, że Twój facet bardzo chciałby z Tobą zamieszkać

Zastanawiałaś się po czym poznać, że Twój ukochany chciałby z Tobą zamieszkać ? Budzić się obok Ciebie co rano i pić wspólnie aromatyczną kawę? My to wiemy! Sprawdź koniecznie, czy Twój facet jest gotowy na kolejny krok!

Chce zostawać u Ciebie na noc

Pewnie pomyślałaś, że jak zostanie na noc to będzie chciał tylko jednego? Seksu! Pewnie tak, ale tuż po nim po prostu się do Ciebie przytuli i zaśnie a nie ubierze się i wyjdzie. A to, kochana, jest znacząca różnica.

Więcej czasu spędza w Twoim mieszkaniu niż w swoim

Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego tak często spędzacie czas w Twoim mieszkaniu a nie w jego? Pewnie podejrzewałaś, że w jego jest po prostu brudno, albo mieszka tam inna kobieta? Z tym, że jest bałaganiarzem to bardzo możliwe, ale tak naprawdę chodzi o to, że on po prostu lubi spędzać u Ciebie czas. W tym miejscu czuje się komfortowo! Nie ma co się dziwić, przy takiej kobiecie jak Ty, nie mogłoby być inaczej.

Zostawia swoje rzeczy w Twoim mieszkaniu

Znasz pewnie taki przesąd, że jeśli ktoś, choćby przez przypadek, zostawi coś u Ciebie, na pewno wróci do tego miejsca. Coś w tym jest. Mężczyźni nie zostawiają swoich prywatnych rzeczy, w miejscu gdzie się źle czują. To już chyba o czymś świadczy, prawda?

Magiczne MY

ZrobiMY, kupiMY, pojedzieMY – widzisz to magiczne MY? Facet, który ma wobec Ciebie plany, będzie brał pod uwagę to co WY chcecie a nie to co ON chce. To jest bardzo ważne, jeśli uwzględnia Cię w swoich planach, pomysłach, chce robić to wszystko razem. Pewnie wydaje Ci się, że to szczegóły, które nic nie znaczą? Nic bardziej mylnego! Doceń to! Całość składa się z wielu szczegółów!

Pierze, sprząta, gotuje

On skończył prace wcześniej niż Ty. Przychodzisz do domu a tam czeka na Ciebie obiad. Wiedz, że coś jest na rzeczy. Do tego zauważyłaś, że mokre pranie wisi na suszarce, a Twój nowy dywan jest świeżo odkurzony? Pewnie myślisz, że tacy mężczyźni nie istnieją? Otóż istnieją, ale niestety nie każdemu się chce. Doceniajmy to co dla nas robią. Jeśli starają się sprawić nam przyjemność to znaczy, że w mniejszym lub większym stopniu, zależy im na nas.

Urządza po swojemu

Zaproponował, żebyś dała mu dodatkową półkę? Postawił swój ulubiony alkohol obok Twojego wina i w łazience trzyma swoje kosmetyki? To dobry znak! Do tego zapytał się czy może przestawić fotel? Kochana, coś wisi w powietrzu!

Zaprasza swoich znajomych

Czy Twój mężczyzna częściej zaprasza swoich znajomych do Twojego mieszkania niż do swojego? A w trakcie spotkania zachowuje się jak gospodarz? To świadczy o tym, że czuje się w tym miejscu dobrze, prawie tak jakby to było jego mieszkanie. Kochana, wspólne zamieszkanie zbliża się coraz większymi krokami.

„Zaoszczędzimy”

Robicie wspólne zakupy, spędzacie razem czas w jednym mieszkaniu? Po czym stwierdzacie, że w sumie to duża oszczędność, ponieważ nie marnujecie tyle jedzenia, robicie razem pranie i nagle rachunki w jednym mieszkaniu drastycznie spadają. Po prostu: wspólne mieszkanie się OPŁACA!

Jak widzimy jest mnóstwo sytuacji, po których możemy poznać, że to właśnie ten moment, na postawienie kolejnego kroku. Doceniajmy to co dzieje się wokół nas. Czerpmy z życia pełnymi garściami.