9. urodziny plebiscytu Kobieta Miesiąca – lipiec 2022

Najnowsza edycja internetowego konkursu dla kobiet zaczyna się już na początku lipca. W tym miesiącu plebiscyt świętować też będzie swoje dziewięciolecie.

kobieta miesiąca lipiec
9. urodziny plebiscytu Kobieta Miesiąca – lipiec 2022. Foto Instagram @kobietamiesiaca

Kobieta Miesiąca – lipiec

Lipiec to ważny miesiąc dla plebiscytu Kobieta Miesiąca. To właśnie w tym miesiącu odbyła się bowiem pierwsza edycja konkursu, którego początki sięgają 2013 roku! Od tego czasu tytułem Kobiety Miesiąca nagrodzono grono wyjątkowych pań. Ty także możesz do nich dołączyć! Najnowsza, lipcowa edycja plebiscytu rozpocznie się już 1 lipca!

Zobacz także: Majowa edycja plebiscytu „Kobieta Miesiąca” z wspaniałymi nagrodami!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez KobietaMiesiaca.pl (@kobietamiesiaca)

Czerwcowy plebiscyt

Zwyciężczyni z lipca przejmie tytuł po aktualnie panującej laureatce, czyli ukoronowanej w czerwcu Magdalenie Grosman. Wygrała ona w bardzo wyrównanym konkursie – różnice między pierwszą trójką wynosiły zaledwie kilka punktów! Zwyciężczyni poprawiła tym samym swój wynik z maja, kiedy to udało jej się wejść na podium i zająć 3. miejsce.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez KobietaMiesiaca.pl (@kobietamiesiaca)

Pozostałe konkursy

Kobieta Miesiąca poza comiesięcznym plebiscytem organizuje też inne konkursy i zabawy. W skład jury, które wybrało czerwcową zwyciężczynię, weszły laureatki pojedynków na zdjęcia. Natomiast aktualnie trwa innego rodzaju turniej. Do udziału zaproszono bowiem właścicielki różnego rodzaju pupili! Zdjęcia zwierzątek są parowane, a następnie internauci głosują na swojego ulubieńca. Zwycięzcy poszczególnych pojedynków przechodzą dalej, aż wybranych zostanie 3 wygranych. Do zdobycia są paczki niespodzianki. Szczegółowe regulaminy plebiscytu i innych konkursów można znaleźć na Facebooku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez KobietaMiesiaca.pl (@kobietamiesiaca)