Majowa edycja plebiscytu „Kobieta Miesiąca” z wspaniałymi nagrodami!

Jurorzy wybrali już Kobietę Miesiąca Kwietnia, nadszedł więc czas na kolejną edycję! Majówka to idealna pora na zgłoszenie swojej kandydatury. Jak wziąć udział w konkursie?

Kobieta Miesiąca
Majowa edycja plebiscytu „Kobieta Miesiąca” z wspaniałymi nagrodami! Foto Kobieta Miesiąca.

Nie wiesz, co robić w majówkę? Kilka wolnych dni to najlepszy moment na poszukiwanie przygód. Jedną z nich może być wzięcie udziału w plebiscycie „Kobieta Miesiąca” – a naprawdę warto! Laureatka majowej edycji przejmie tytuł po nowowybranej Kobiecie Miesiąca Kwiecień 2022 – Natalii Jessie.

Zobacz także: Plebiscyt Kobieta Miesiąca – weź udział w kwietniowej edycji!

Kobieta Miesiąca Maj 2022

Obok cyklicznego plebiscytu Kobieta Miesiąca organizuje również inne, tematyczne konkursy. W kwietniu obserwatorki mogły wziąć udział w „Odkryj swoje nogi 2022”. Jednak zawsze największym wydarzeniem jest comiesięczny plebiscyt „Kobieta Miesiąca”. Jego najnowsza edycja już czeka na wasze zgłoszenia. Dwa zdjęcia konkursowe można przesyłać w terminie 1-10 maja. Poza zwyciężczynią zostanie wyróżnione 10 uczestniczek.

Atrakcyjne nagrody

W maju do wygrania są nie lada nagrody! Standardowo laureatka otrzyma szarfę zwyciężczyni. Dodatkowo, w ręce Kobiety Miesiąca trafi bransoletka szczęścia. To jednak nie jedyne, co można wywalczyć. Ze wszystkich uczestniczek wybrana zostanie bowiem jedna kandydatka, która zostanie zaproszona na darmową sesję zdjęciową. Jej autorem będzie fotograf Arek Kaczmarek.

Nowy regulamin

1. Prześlij dwa zdjęcia (jedno całej sylwetki, drugie dowolne) oba z widoczną twarzą na adres e-mail: [email protected]
dopisując IMIĘ, NAZWISKO, WIEK i MIEJSCOWOŚĆ.
2. Dodatkowo podaj nazwę swojego profilu na Instagramie, link do swojego Facebooka lub do innej strony, na której znajdują się Twoje zdjęcia. Jurorzy podczas głosowania będą patrzeć również na zdjęcia pozakonkursowe.
3. Zdjęcia zawierające widoczne filtry i przeróbki będą odrzucane. Słowo „widoczne” jest tutaj kluczowe. Nie będziemy doszukiwać się tych ledwo zauważalnych ulepszeń.
4. Regulamin dopuszcza wysyłanie zdjęć zarówno tych profesjonalnych jak i zrobionych w warunkach domowych (zwyczajne selfie).
5. W konkursie mogą brać udział kobiety, które ukończyły 18 lat. Nie ma górnej granicy wiekowej.
6. Wysyłając zgłoszenie oświadczasz, że jesteś autorem zdjęć lub masz do nich pełne prawa. Wyrażasz też zgodę na publikację zdjęć oraz danych podanych w zgłoszeniu na stronie KobietaMiesiaca.pl (Facebook, Instagram) oraz na stronie partnera medialnego, z którym współpracuje Organizator. Zgadzasz się aby Twoje imię i nazwisko było podawane podczas ogłoszenia wyników i w razie wygranej podczas promocji kolejnych edycji.
7. Wysyłając zgłoszenie przemyśl, które zdjęcia będą brały udział w konkursie. Dlatego, że po ich publikacji nie ma możliwości wymiany na inne.
8. Każda kandydatka może zrezygnować z uczestnictwa w konkursie na każdym jego etapie bez podawania przyczyny.
9. Podczas trwania każdej edycji konkursu publikowane są dwa zdjęcia od jednej osoby.
10. Kandydatki oceniane będą przez trzyosobowe Jury. Dlatego lajki pod zdjęciami nie mają znaczenia.
11. W każdej edycji wyróżnionych zostaje minimum 10 kobiet. W zależności od ilości zgłoszeń Organizator może wyróżnić większą liczbę kobiet.
12. Nagradzana zostaje laureatka, która otrzyma pierwsze miejsce. Aktualnie z nagród rzeczowych do zdobycia jest pamiątkowa szarfa inspirowana konkursami piękności oraz ręcznie robiona bransoletka szczęścia.
13. Spośród wszystkich kandydatek wybierzemy jedną osobę, którą zaprosimy na darmową sesję zdjęciową. Jest to dodatkowa nagroda, którą można otrzymać biorąc udział w plebiscycie. Nie trzeba zająć pierwszego miejsca, aby otrzymać takie zaproszenie. Fotograf Arek Kaczmarek (na Instagramie @kaczma69) wykona sesję na terenie Krakowa.
14. Osoba, która wygra plebiscyt i otrzyma szarfę zobowiązuje się do zrobienia, a następnie do przesłania zdjęcia Organizatorowi konkursu. Po wygranej laureatka otrzyma wskazówki jak takie zdjęcie wyglądać powinno. Każda „Kobieta Miesiąca” wyraża zgodę, aby jej zdjęcie w szarfie było używane do promocji kolejnych edycji plebiscytu.
15. Jeśli otrzymasz pierwsze miejsce musisz odczekać minimum trzy edycje, aby zgłosić się ponownie.
16. Termin przyjmowania zgłoszeń: od 01 do 10 maja 2022 roku.
17. Wszystkie kandydatki proszone są o polubienie stron Organizatora, Sponsora oraz Partnera Medialnego:
KobietaMiesiaca.pl
JM.BRANSOLETKI
Obcasy.pl
18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu na każdym etapie trwania konkursu.