Zastanawiasz się, jakie buty warto kupić? Wybór jest prosty: LAILA!

Jesteś kobietą i zapewne znasz ten fragment z filmów o "miłości od pierwszego wejrzenia"? Tak? To wspaniale. Jednak dziś nie mówimy o relacjach damsko-męskich. W zamian przypominamy o porachunkach ze samą sobą i fakcie, że czas najwyższy odświeżyć swoją garderobę ze szpilkami! Szukasz butów od których Twoje serce zabije mocniej? W takim razie już je znalazłaś...

DeeZee, szpilki Laila.
DeeZee, szpilki Laila.

Wiązane buty szturmem podbiły ulice najmodniejszych metropolii na świecie. Sznurowane balerinki marki Aquazzura stały się obiektem pożądania wszystkich fashionistek, a szpilki z rzemieniami od Christiana Louboutin`a ulubionymi butami zmysłowej Alessandry Ambrosio i stylowej Rihanny.

Dlatego DeeZee przygotowało dla swoich Klientek ultra szykowne szpilki Laila, obok których nikt nie przejdzie obojętnie! Stabilny obcas i wysokie sznurowanie zapewniają komfort noszenia, a metalowy suwak na pięcie ułatwia wkładanie i zdejmowanie butów. Co więcej do wyboru jest aż 10 wersji kolorystycznych, spośród których każda kobieta wybierze swój ulubiony odcień.

Który z nich najlepiej pasuje do twojej garderoby?