#akcjadepigmentacja z mesoestetic®. Jak skutecznie walczyć z problemem przebarwień skóry po lecie?

Przebarwienia? Dotykają nas niezależnie od wieku, czy typu skóry a ich pozbycie się wymaga czasu i systematyczności. Problemowi przebarwień poświęca się wiele uwagi, ponieważ oprócz kwestii estetycznej, ma on również wpływ na obszar emocjonalny i jakość życia pacjenta.

#akcjadepigmentacja z mesoestetic®. Jak skutecznie walczyć z problemem przebarwień skóry po lecie?

Wizyta w gabinecie specjalisty, regularna, dedykowana pielęgnacja domowa, szczególna troska o skórę, by nie powróciły… Jak skutecznie walczyć z przebarwieniami? Które metody i preparaty wybrać? Z pomocą przychodzi marka mesoestetic®- światowy lider w zabiegach depigmentacyjnych od ponad 30 lat!

Gdy poziom melaniny zwiększa się, a dystrybucja jej nadprodukcji nie jest równomierne rozłożona na powierzchni skóry, w miejscach nagromadzenia tworzą się nieestetyczne plamy. Na ich powstawanie wpływają czynniki, które możemy kontrolować (ekspozycja na słońce), jak i te, nad którymi nie możemy zapanować – proces starzenia, zmiany hormonalne, a nawet uwarunkowania genetyczne. Od ponad 30 lat marka mesoestetic® tworzy rozwiązania dla osób, które chcą pozbyć się przebarwień. Tymi, które uznaje się za topowe w swojej kategorii są zabiegi cosmelan® oraz profesjonalna pielęgnacja domowa!

Zabieg cosmelan®: usuwanie najbardziej odpornych na inne kuracje przebarwień

cosmelan® to wiodąca na skalę światową metoda depigmentacji, przeznaczona do usuwania najcięższych, najbardziej opornych przebarwień, z zachowaniem maksymalnej skuteczności i bezpieczeństwa. Działa na wszystkie rodzaje przebarwień pochodzenia melanicznego (czyli takie, które powstają w wyniku nadprodukcji melaniny), pogłębiających się w wyniku ekspozycji na słońce i zapobiega pojawianiu się nowych.

Na czym polega zabieg cosmelan®?

cosmelan® to kuracja miejscowa, która składa się z czterech etapów. Pierwszym jest intensywna depigmentacja w gabinecie, natomiast kolejnymi skrupulatna, uporządkowana pielęgnacja domowa.

Maksymalne efekty trwającej około 6. miesięcy terapii (czas różni się w zależności od przypadku) uzyskujemy dzięki unikalnemu, podwójnemu mechanizmowi działania – korygującemu oraz regulującemu. cosmelan® to bowiem nie tylko skuteczne usuwanie przebarwień, ale również zintensyfikowane działanie na źródło problemu poprzez regulację nadprodukcji melaniny, które zapobiega powstawaniu nowych plam pigmentacyjnych.

Metoda należy do najskuteczniejszych (działa nawet na trudne do usunięcia zmiany), najbezpieczniejszych i najchętniej wybieranych w swojej kategorii – jej stosowanie nie jest bolesne, a rezultaty widoczne są już od pierwszego tygodnia kuracji. cosmelan® ma wyjątkowe, podwójne działanie: na początkowym etapie w całości usuwa istniejące przebarwienia, a dodatkowo w perspektywie długoterminowej pozwala na ich kontrolowanie.

Zabieg obecny jest już w ponad 100 krajach na świecie, któremu poddało się ponad milion Pacjentów!

cosmelan® home pack: usuwanie przebarwień w domowym zaciszu

#akcjadepigmentacja z mesoestetic®. Jak skutecznie walczyć z problemem przebarwień skóry po lecie?

Metoda cosmelan® obejmuje intensywną depigmentację w gabinecie w etapie pierwszym oraz kurację domową w pozostałych etapach.

Z myślą o tym, powstał dedykowany cosmelan® home pack. Zawiera produkty do użytku domowego, które są uzupełnieniem profesjonalnej metody cosmelan®. Wykazują działanie depigmentacyjne oraz usuwają i/lub redukują przebarwienia pochodzenia melanicznego. W sposób ciągły łagodzą przebarwienia i regulują nadprodukcję melaniny, aby zapobiec ich ponownemu pojawieniu się. Pakiet zawiera:

  •  cosmelan® 2: krem do twarzy o działaniu depigmentującym
  • melan recovery: intensywnie kojący balsam o działaniu regenerującym i odbudowującym
  • melan 130+ pigment control z serii mesoprotech®: bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna z pigmentem wyrównującym koloryt skóry i specjalną ochroną przed przebarwieniami

Niezależnie od pory roku i wybranej metody leczenia, osoby ze skłonnością do powstawania przebarwień powinny nieprzerwanie stosować ochronę SPF. Potrzeby ich skóry zaspokoi gama mesoprotech®, która zapewnia pełną ochronę przed różnymi rodzajami promieniowania. Zastosowane w niej tekstury i składniki aktywne dostosowane są do każdego typu skóry, a zawarty w nich collagen pro-47 o działaniu anti-ageing poprawia jej elastyczność i sprężystość.

Śledźcie nasze social media mesoestetic polska pod #akcjadepigmentacja #cosmelan, gdzie szykujemy dla Was wyjątkowy rabat -20% na zabieg cosmelan®, na zestaw cosmelan® homepack i krem cosmelan® 2.

Artykuł partnera