Antysmogowa formuła w kremie Vichy Slow Age

Dobry krem bez wątpienia jest przyjacielem kobiety. Każda z nas oczekuje od niego innych właściwości, ale czy znacie już najbardziej innowacyjne rozwiązanie, dostosowane do potrzeb dzisiejszego świata? Przedstawiamy krem antysmogowy!

Antysmogowa formuła w kremie Vichy Slow Age. Foto pixbay

Nie ma kobiety, która w swojej kosmetyczce nie posiada chociaż jednego kremu. Towarzyszy nam on każdego dnia i stanowi podstawę odpowiedniej pielęgnacji. Wiele z nas ma jednak problem z dostosowaniem go do własnych potrzeb. Zanieczyszczenia, stres i toksyny to tylko niektóre z zagrożeń dla zdrowej skóry. Na szczęście z pomocą przychodzi Vichy Slow Age i rozwiązanie ANTI-POLLUTION. Jego formuła antysmogowa powoduje całkowitą regenerację i pomoc w walce z toksynami.

Na jaki krem się zdecydować?

Krem jest niezbędny do utrzymania naszej skóry w odpowiedniej kondycji – tak, by była zdrowa i dobrze wyglądała. Problem polega na doborze najlepszego specyfiku. Należy się tu zastanowić, czego tak naprawdę oczekujemy. Spośród szerokiego asortymentu na rynku musimy wybrać ten jeden produkt, najlepiej dopasowany do naszych oczekiwań.
Wiek i rodzaj skóry (tłusta, mieszana, sucha) to nie jedyne wyznaczniki. Warto zauważyć, że w dobie zanieczyszczeń, oparów i smogu jeszcze bardziej istotne jest skupienie się na dbaniu o jej kondycję. Żeby wyglądać dobrze, skóra musi być oczyszczona. Formuła ANTI-POLLUTION pozwala uzyskać zdrową, odżywioną skórę.

3 cechy idealnego kremu

Krem musi być dostosowany do oczekiwań każdej z nas. Po pierwsze ma mieć naturalny skład, dostarczający skórze niezbędnych składników odżywczych. Drugim elementem jest działanie, dzięki któremu nasza twarz powinna odzyskać blask, młody wygląd i energię. Punkt trzeci to wygoda – krem musi działać kompleksowo i długotrwale.
Vichy Slow Age to krem przeznaczony do stosowania na noc. Podczas snu skóra regeneruje się i odżywia. Pomaga w tym jeden z głównych składników ANTI-POLLUTION, czyli naturalny bifidus. Wzmacnia barierę ochronną, redukuje suchość i wrażliwość. Dzięki temu rano jest ona przygotowana na codzienne wyzwania.

Rewolucyjne rozwiązanie

Promienie UV, zmęczenie, szybkie tempo życia i pogarszający się stan powietrza to główne problemy współczesnego świata, odbijające się na stanie naszej skóry. Rozwiązanie ANTI-POLLUTION pozwala jej odetchnąć i oczyścić się z toksyn. Korzystnie wpływa na dotlenienie, opóźnia proces starzenia się, ujędrnia i wygładza zmarszczki.
Tempo życia nie pozwala współczesnej kobiecie spędzać przed lustrem wielu godzin. Krem detoksykujący działa w nocy, dzięki czemu nasza skóra ma czas się zregenerować. Jest on jednocześnie maską – możemy stosować go naprzemiennie, raz w tej, raz w tej funkcji. Dzięki temu jeden produkt ma aż dwa zastosowania, w zależności od tego, czego potrzebujemy.

Artykuł sponsorowany

Wpis znaleziono dzięki:

- Rozwiązanie ANTI-POLLUTION

-

-